Zgłoś pomysł lub błąd
FB
zaloguj się
utwórz konto

1353

Dodano: 30.03.2015

Wszystko o poduszkach dla ciężarnych c.d.

Wszystko o poduszkach dla ciężarnych

Są takie poduszki dla kobiet w ciąży, które wyróżniają się na tle innych. Czym? Jakością wykonania, trwałością, materiałami, zastosowaniem i projektem. Okazuje się bowiem, że poduszka poduszce nierówna i obok tych typowych, uniwersalnych, są i te, które dostosowują się do indywidualnych potrzeb każdej z nas.

Dla mamy, dla dziecka

Poduszki dla przyszłych mam mają wiele zastosowań. Sprawdzają się i w czasie ciąży, gdy mama potrzebuje wsparcia, i po porodzie- gdy przychodzi pora zaopiekowania się bobasem. Poduszki Super Mami to pewna i skuteczna pomoc w karmieniu. Wystarczy owinąć poduszkę wokół swojej talii i umieścić na niej niemowlę. I mama, i dziecko mają zapewnione maksimum komfortu i wygody. Warto jednak pamiętać, że poduszki Super Mami to nie tylko pomoc w karmieniu, ale i bardzo bezpieczny i wytrzymały kojec dla dziecka pomocny m.in. w nauce siadania. A gdy maluch podrośnie, poducha sprawdzi się jako miejsce do zabawy czy gadżet do wypoczynku. Zwłaszcza najnowszy model- poduszka C z wypustką, która posiada dodatkowe wzmocnienie w postaci eleganckiej lamówki.

Super Mami, super pomoc

Poduszki Super Mami to zakup, który się opłaca. Przydaje się na każdym etapie ciąży, świetnie sprawdza się też po porodzie: jako poduszka rehabilitacyjna, poduszka do karmienia czy kojec dla malucha. Jest miękka w dotyku, przyjemna, bardzo funkcjonalna i wytrzymała.

Więcej informacji o poduszkach dla kobiet w ciąży Super Mami www.supermami.pl

Źródło: Internet

1 2
Zobacz także:
Jak rozwijać wrażliwość artystyczną u dzieci? Jak rozwijać wrażliwość artystyczną u dzieci?

▪ ▪ ▪

934

12.05.2017

Rozwijanie zainteresowań i umiejętności dzieci sprzyja rozwojowi ich osobowości. Twórcze działania najmłodszych to również efektywne sposoby na zwiększenie wrażliwości artystycznej dziecka....

Lista najczęstszych alergenów Lista najczęstszych alergenów

▪ ▪ ▪

1085

15.08.2016

Lista alergenów odpowiadających za nieprawidłowe reakcje organizmu dzieci jest bardzo długa. Wśród nich są składniki pokarmowe, kosmetyki oraz różnego rodzaju pyłki. Jakie substancje uczulają...

Infekcje grzybicze głowy Infekcje grzybicze głowy

▪ ▪ ▪

1960

27.07.2015

To częste choroby wśród dzieci. Do zarażenia może dojść przez kontakt z inną osobą, jak i zwierzęciem. Nie dość, że zakaźna, to jeszcze długotrwała w leczeniu.

Świadoma mama - Wrocław 03.03.2016 r. Świadoma mama - Wrocław 03.03.2016 r.

▪ ▪ ▪

1457

03.03.2016

Zapraszamy na BEZPŁATNE konferencje i warsztaty praktyczne dla przyszłych i obecnych Rodziców z Wrocławia i okolic!

Oswajamy lęki – spróbuj napisać bajkę terapeutyczną Oswajamy lęki – spróbuj napisać bajkę terapeutyczną

▪ ▪ ▪

1482

10.12.2014

Bajki terapeutyczne mają cudowną moc – oswajają z trudnymi dla dziecka sytuacjami i pokazują jak można poradzić sobie w konkretnych sytuacjach.

Korzyści płynące z czytania bajek Korzyści płynące z czytania bajek

▪ ▪ ▪

1436

04.09.2016

Współcześnie książki zostały odsunięte na dalszy plan. Mimo rozpowszechnienia się telewizji i komputerów, nadal są jednak najważniejszym środkiem w dziedzinie przekazywania wiedzy. Korzyści...

Akceptuję, nie pokazuj więcej

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.