Zgłoś pomysł lub błąd
FB
zaloguj się
utwórz konto

Targi produktów i usług dla dzieci

Pokaż najbliższe targi

Rok 2015

VI Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka "Kid's Time"

Termin: 2015-02-26 - 2015-02-28
Miejsce: Kielce, ul. Zakładowa 1
http://www.targikielce.pl/pl/kids-time.htm

Rekordowa edycja targów branży dziecięcej jest już za nami. To, co gdzie indziej było niemożliwe, Targi Kielce obróciły w wielki sukces. Największe spotkanie przedstawicieli branży dziecięcej w Europie Środkowo – Wschodniej pobiło w tym roku wszelkie rekordy. Szósta edycja Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME, która odbyła się od 26 do 28 lutego w kieleckim ośrodku wystawienniczo – kongresowym przeszła najśmielsze oczekiwania organizatorów. Na powierzchni ponad 10 tys. mkw, w 5 halach wystawienniczych swoją ofertę zaprezentowało 325 firm z takich krajów jak Czechy, Niemcy, Ukraina, Litwa, Belgia, Holandia, Francja, Hiszpania, Wielka Brytania oraz Chiny. Wystawę odwiedziło 4238 specjalistycznych zwiedzających z 33 krajów.

•••

Targi Mother & Baby w Gdańsku

Termin: 2015-03-07 - 2015-03-08
Miejsce: Gdańsk, ul. Żaglowa 11
http://motherandbaby.pl

To największa w Polsce impreza przeznaczona dla rodziców spodziewających się dziecka oraz tych już z małymi pociechami. Przez 8 lat wydarzenie zaskarbiło sobie serca przyszłych rodziców, którzy czekają na to wydarzenie. Targi Mother & Baby skupiają w jednym miejscu nie tylko ponad 110 Wystawców, ale też ciekawe wykłady, warsztaty, bezpłatne konsultacje medyczne, USG, szkołę rodzenia, pielęgnacji, strefę eko. Przez dwa dni jest to też super zabawa dla całej rodziny. Bogaty program na scenie i poza nią oraz piękne zielone otoczenie całego wydarzenia sprawia, że Targi Mother & Baby to jedno wielkie wyjątkowe spotkanie rodziców i przyszłych rodziców. Szczegółowy program imprezy znajduje się na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia. Bilet wstępu kosztuje 15 zł. Dzieci mają wstęp bezpłatny.

•••

Targi Książka dla Dzieci i Młodzieży

Termin: 2015-03-20 - 2015-03-22
Miejsce: Poznań, ul. Głogowska 14
http://www.targiksiazki.pl

Już po raz trzynasty Międzynarodowe Targi Poznańskie, Polskie Towarzystwo Wydawców Książek oraz Centrum Kultury „Zamek” zapraszają na Poznańskie Spotkania Targowe – Książka dla Dzieci i Młodzieży. To największe w kraju wydarzenie poświęcone promocji książek dla najmłodszych i dorastających czytelników. To ważne wydarzenie kulturalne łączy zabawę z popularyzacją czytelnictwa kształtującego dziecięcą wyobraźnię, rozwój intelektualny i wrażliwość. Podczas tych targów zaprezentowane zostaną nowości wydawnicze dla dzieci i młodzieży a autorzy i ilustratorzy podpisywać będą książki. Odbędą się także liczne warsztaty, konferencje i dyskusje.

•••

III Targi Dziecięce "Od Narodzin"

Termin: 2015-03-27 - 2015-03-29
Miejsce: Częstochowa, al. Pokoju 9A
http://www.odnarodzin.pl

Zapraszamy do udziału w drugiej edycji targów dziecięcych w Częstochowie. Wychodząc naprzeciw ogromnemu zapotrzebowaniu rodziców z naszego miasta Częstochowy jak i z regionu, a także firm działających w branży dziecięcej, tworzymy targi łączące prezentacje na stoiskach z konsultacjami eksperckimi, warsztatami, pokazami i zabawą. Co zyskujesz uczestnicząc w targach: przystępne koszty uczestnictwa, możliwość prezentacji swojej oferty największej i konkretnej grupie odbiorców, okazję do zbudowania zaufania do swojej marki i zdobycia zadowolonych klientów, dla których rzetelna informacja i możliwość konsultacji z ekspertami obecnymi na targach jest bardzo cenna i wpływa niewątpliwie na ich decyzje dotyczące zakupu, skuteczną promocję i kreowanie wizerunku firmy - badania dowodzą, że targi, tuż obok sprzedaży bezpośredniej, stanowią najskuteczniejsze narzędzie komunikacji z rynkiem i narzędzie kreowania wizerunku, doskonałą okazja do prezentacji nowych produktów. Co oferujemy: targi w prestiżowym miejscu na hali Polonia w Częstochowie. Skuteczną silną reklamę targów w 3 stacjach radiowych: Radio Jura, Radio Złote Przeboje, Radio Maxxx w Telewizji TVP Katowice, Gazecie Wyborczej i lokalnej i w internecie. Plakaty informacyjne w szpitalach, żłobkach, przedszkolach, gabinetach ginekologicznych, komunikacji MPK, PKS, itp.

•••

I Leszczyńskie Targi Dziecięce

Termin: 2015-04-25 - 2015-04-26
Miejsce: Leszno, ul. Gabriela Narutowicza 84
http://sklep.ukubusia.pl

W dniach 25 i 26 kwietnia 2015 roku w centrum U Kubusia w CH Nasze Leszno odbywać się będą I Leszczyńskie Targi Dziecięce. To wyjątkowa okazja, aby skorzystać z porad i rabatów udzielanych przez ponad 30 wystawców wózków, foteli i artykułów dziecięcych. Tylko w ten weekend nasi Partnerzy przygotują wyjątkowo atrakcyjne oferty i pakiety zakupowe. W czasie trwania targów nikt nie będzie się nudził. Aby tak było, przygotowaliśmy liczne darmowe animacje dla dzieci: zbudujemy z dziewczynkami miasteczko Barbie, pomalujemy bajecznie twarze, zabawimy się w najnowsze gry, z chłopcami przetestujemy, jak latają helikoptery, a na osłodę dla każdego malucha wata cukrowa gratis. Jeśli masz ochotę, aby uwiecznić swoją wizytę na targach U Kubusia będzie taka okazja. W specjalnej Kubusiowej Fotobudce przebierz się bajecznie i odbierz zdjęcie. Ale to nie koniec atrakcji. Wraz z firmą Playmobil zbudujemy bajeczny, niebieski namiot, pod którym będzie się działo. Liczne konkursy i nagrody. Oczywiście nie zapominamy o przyszłych mamach i tatusiach. Dla Was przygotowaliśmy liczne wykłady prowadzone przez profesjonalistów. Dowiecie się m.in. jak odpowiednio dobrać materac i zadbać o bezpieczny sen maluszka. Idąc do porodu należy prawidłowo spakować torbę. Przedstawiciel firmy Canpol Babies i Lovi doradzi co zabrać do szpitala, a co jest zupełnie zbyteczne. A gdy już pojawi się maluszek, to często też kolki. Tylko u nas zadebiutuje najnowsza butelka antykolkowa Haberman - Canpol, a mamy pragnące karmić piersią zapraszamy na wykład: jaki dobrać laktator. Dobór odpowiedniego fotelika zawsze przysparza mnóstwo pytań. Nasi eksperci chętnie na nie odpowiedzą. A jeśli już posiadasz fotelik, to będzie doskonała okazja, aby sprawdzić, czy jest prawidłowo i bezpiecznie zamontowany. Przyszłe mamy na pewno zainteresują prezentacje najnowszych modeli wózków głęboko spacerowych i spacerówek. Tematem, który na pewno należy poruszyć jest Polski Bank Komórek Macierzystych. Tylko w czasie trwania targów - sobota i niedziela w godz. 11:00-16:00 konsultantki PBKM na specjalnie przygotowanym stoisku odpowiedzą na wasze pytania, rozwieją wszelkie wątpliwości. Dla osób, które kochają rowerowe przejażdżki zaprezentujemy bezpieczne, włoskie foteliki firmy Bellelli. Atrakcjom nie będzie końca. Całą imprezę poprowadzi Patrycja Wachońska, dziennikarka i konferansjerka, którą zapewne znacie z wielu imprez i z radia. To ona zada zagadki, przeprowadzi szereg konkursów. Do wygrania ponad 100 atrakcyjnych nagród - m.in. łóżeczko, fotelik, materac, pościele, wózek, zabawki i wiele, wiele innych. Relacje z naszej imprezy będą relacjonowane na żywo w Radiu Elka.

•••

I Bydgoskie Targi Dziecięce z Maltex Baby

Termin: 2015-05-09 - 2015-05-10
Miejsce: Bydgoszcz, ul. Nowotoruńska 12
http://www.smyk.bydgoszcz.pl

•••

Warszawskie Targi Książki

Termin: 2015-05-14 - 2015-05-17
Miejsce: Warszawa, al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1
http://www.targi-ksiazki.waw.pl

Szósta edycja Warszawskich Targów Książki to nie tylko doskonała okazja do zapoznania się z ofertą ponad 850 wystawców z 29 krajów i zakupu najgorętszych nowości i bestsellerów w niższych cenach. To przede wszystkim atmosfera, którą tworzyć będzie blisko 800 autorów z całego świata wspólnie z miłośnikami dobrej książki, multimediów, sztuki, filmu i teatru. Nie lada gratką dla publiczności będą spotkania poświęcone barwnej literaturze i kulturze Francji – gościa honorowego tegorocznych Warszawskich Targów Książki oraz związany z nim Przegląd Nowego Kina Francuskiego w Kinie Muranów i wieczory literackie w Teatrze Polskim. Swoje święto na Stadionie obchodzić będą również pasjonaci książki naukowej i akademickiej w ramach 9. Targów ACADEMICA, będących integralną częścią WTK. Stałe miejsce na Warszawskich Targach Książki ma również Festiwal Komiksowa Warszawa, który dzięki znakomitym gościom z całego świata równie mocno przyciąga dzieci, młodzież, jak i dorosłych. Ponadto jeden dzień poświęcamy tak popularnym dziś reportażom i laureatom Nagrody im. Ryszarda Kapuścińskiego. W tym roku z okazji 250-lecia teatru publicznego w Polsce wraz z Instytutem Teatralnym na nowo odkrywamy więzi literatury z teatrem, zapraszając młodszych i starszych do wspólnych, inspirujących działań. Różnorodny obraz świata zarysowany w literaturze Francji najlepiej przybliżą czytelnikom zaproszeni na Targi pisarze, których biografie związane są z różnymi miejscami i kulturami. Szczególnym gościem będzie Eric-Emmanuel Schmitt – jeden z najbardziej poczytnych francuskich pisarzy i dramaturgów, laureat nagrody Grand Prix du Théâtre de l'Académie Française oraz Nagrody Goncourtów, w Polsce uhonorowany w ubiegłym roku przez Instytut Książki tytułem „Ambasadora Czytelnictwa”. Swoją obecnością zaszczycą nas również inni laureaci Nagrody Goncourtów: Jérôme Ferrari – autor docenionych we Francji powieści, nauczyciel filozofii w Algierii, na Korsyce i w Abu Dabi, czy Pierre Lemaitre – mistrz kryminału, autor książek, o których sfilmowanie mógłby pokusić się sam Alfred Hitchcock. Na Targach powitamy także Bernarda Werbera, którego książki łączą elementy duchowości, science-fiction, biologii i futurologii, przetłumaczone zostały na 35 języków. Świeżego powiewu w literaturze będzie można doświadczyć poprzez prezentację twórczości Frédérica Pajaka, wynalazcy oryginalnej konwencji łączącej rysunek i narrację. Nowatorską historię cywilizacji, opisaną z perspektywy naszych „braci mniejszych” w książce Zwierzęcy punkt widzenia, nakreśli Eric Baratay. Swoją niezwykłą wersję biografii malarza Gustava Couberta przedstawi David Bosc. Refleksjami na temat kondycji literatury i kultury w obliczu przemian społecznych podzieli się z czytelnikami podczas Warszawskich Targów Książki Pierre Assouline, krytyk literacki, członek Akademii Goncourtów, dziennikarz i pisarz. Wśród autorów, których książki wciąż czekają na tłumaczenie, będą m.in.: laureatka francuskich i angielskich nagród literackich Sylvie Germain oraz Bernard Friot. Miłośnicy komiksu będą mieli wyjątkową okazję spotkania z pionierem blogosfery poświęconej francuskim komiksom – Bouletem, czy też Lewisem Trondheimem – autorem „pierwszego pozaziemskiego komiksu wydanego na planecie Ziemia”, zatytułowanego Alieen. Jean-Pierre Filiu podejmie bardziej przyziemne wyzwanie przedstawienia relacji pomiędzy Bliskim Wschodem a Stanami Zjednoczonymi. Pojawią się również Anne-Claire, Jérôme i Olivier Jouvray – twórcy kontrowersyjnej, komiksowej postaci Lincolna, młodego buntownika, „prześladowanego” przez Boga i Diabła, którzy próbują sprowadzić go na dobrą albo złą drogę. Natomiast dzieci spotkają się ze znanym już w Polsce twórcą filozoficznych bajek Michelem Piquemalem. Listę francuskich autorów-filozofów na Targach zamyka Patrick Deville, podróżnik-kosmopolita, który w latach 80. mieszkał na Bliskim Wschodzie, w Nigerii i Algierii, a w 90. odwiedził Kubę, Urugwaj i Amerykę Środkową. Tym, którzy chcą dłużej cieszyć się wyjątkową atmosferą Warszawskich Targów Książki, polecamy karnety, uprawniające do wielokrotnego wstępu na nie przez wszystkie cztery dni – od 14 do 17 maja.

•••

I Dziecięce Targi Entliczek „Dzieciństwo mlekiem i miodem płynące”

Termin: 2015-05-15 - 2015-05-17
Miejsce: Kraków, ul. Dobrego Pasterza 122A
http://www.entliczek.pl

Dziecięce Targi to impreza zorganizowana po raz pierwszy w Krakowie przez sieć sklepów Entliczek. Targi rozpoczęły się wczoraj i potrwają do niedzieli, do godziny 17. Podczas imprezy swoje produkty chce zaprezentować ponad 30 producentów najpopularniejszych marek dziecięcych, w tym m.in. Maxi Cosi, X-lander, Recaro, Cybex, LOVI, Nuk czy Tako. Na targowy weekend wystawcy przygotowali także specjalne promocje cenowe. Ponadto w dniach targów promocyjne ceny będą obowiązywały na wszystkie produkty oferowane w sklepie Entliczek. - Za każdy zakup zrobiony w tych dniach klienci otrzymają też vouchery gwarantujące zniżkę na kolejne zakupy w Entliczku - mówi Monika Galon, kierownik marketingu Entliczka.

•••

Targi Mother & Baby we Wrocławiu

Termin: 2015-05-16 - 2015-05-17
Miejsce: Wrocław, ul. Wystawowa 1
http://motherandbaby.pl

To największa w Polsce impreza przeznaczona dla rodziców spodziewających się dziecka oraz tych już z małymi pociechami. Przez 8 lat wydarzenie zaskarbiło sobie serca przyszłych rodziców, którzy czekają na to wydarzenie. Targi Mother & Baby skupiają w jednym miejscu nie tylko ponad 110 Wystawców, ale też ciekawe wykłady, warsztaty, bezpłatne konsultacje medyczne, USG, szkołę rodzenia, pielęgnacji, strefę eko. Przez dwa dni jest to też super zabawa dla całej rodziny. Bogaty program na scenie i poza nią oraz piękne zielone otoczenie całego wydarzenia sprawia, że Targi Mother & Baby to jedno wielkie wyjątkowe spotkanie rodziców i przyszłych rodziców. Szczegółowy program imprezy znajduje się na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia. Bilet wstępu kosztuje 15 zł. Dzieci mają wstęp bezpłatny.

•••

Targi Dziecięce Junior Expo

Termin: 2015-05-16 - 2015-05-17
Miejsce: Olsztyn, al. Józefa Piłsudskiego 44
http://www.juniorexpo.pl

Firma SaLiNe Group zaprasza na dwudniowe Warmińsko-Mazurskie Targi dziecięce – Junior Expo do Hali widowiskowo-sportowej „Urania”, które odbędą się 16 - 17 maja 2015 roku w malowniczym Olsztynie. Będzie to I edycja targów dziecięcych w województwie warmińsko-mazurskim. Na dwa dni Hala Urania zamieni się w świat dziecięcej zabawy. Na targach zaprezentują się firmy z branży dziecięcej z Warmii i Mazur oraz innych części Polski. Oprócz tego będzie możliwość uczestniczenia w eksperckich konsultacjach, warsztatach, spotkaniach i pokazie mody dziecięcej. Od dawna olsztyński rynek domagał się zorganizowania dużej imprezy targowej w branży dziecięcej, która zgromadzi nie tylko znane firmy, ale również pokaże najnowsze trendy z tej branży. Podczas 2-dniowych targów połączonych z konkursami, pokazem mody, spotkaniami z ciekawymi osobami, odwiedzający będą mogli uzyskać szczegółowe informacje o bieżących produktach, jak i zapoznać się z nowościami i usługami. Atrakcje podczas Targów Dziecięcych: pokaz mody dziecięcej, konkursy z nagrodami dla dzieci i rodziców, warsztaty gotowania z uczestniczką programu kulinarnego MasterChef - Sylwią Malinowską, bezpłatne porady i badania - w tym warsztaty laktacyjne, warsztaty z dopasowania, pierwsza pomoc przedmedyczna dla dzieci, pokazy tańca zumba kids, hip hop, balet dla dzieci, spotkanie warmińsko-mazurskich blogerek parentingowych - uczestniczki spotkania będą wymienić się opiniami na tematy rodzicielskie i prowadzenia blogów.

•••

II Edycja Targów Rodzinnych Family Time

Termin: 2015-05-23 - 2015-05-24
Miejsce: Kraków, ul. Klimeckiego 14
http://www.familytime.pl

Targi Rodzinne Family Time zostały założone przez mamy, których celem było zorganizowanie takiej imprezy w Krakowie, gdzie będzie coś dla każdego: dla mamy, taty, a przede wszystkim dla dzieci. W naszym pięknym mieście brakowało nam takich Targów, gdzie razem z naszymi dziećmi moglibyśmy radośnie i ciekawie spędzić czas. Targi Family Time będą podzielone na strefę zakupów oraz przestrzeń atrakcji. Dla gości przygotowaliśmy m.in: porady, ciekawe spotkania z wieloma specjalistami: położna, Szkoła Rodzenia, doradca laktacyjny, psycholog, fizjoterapeuta, logopeda, ortopeda leczący piłkarzy Wisły Kraków i wielu innych sportowców, możliwość wykonania USG ciąży, USG bioder, USG brzucha, sesje fotograficzne dla rodzin, porady prawne z zakresu prawa pracy w okresie ciąży, wiele atrakcji dla dzieci, malowanie twarzy, konkursy z nagrodami, stoiska interaktywne, zajęcia gimnastyczne, plastyczne; metamorfozy dla Mam - fryzjer, wizażysta, kosmetolog, ciekawe konkursy z nagrodami - do wygrania między innymi pobyty w 4-gwiazdkowym Dworze Kombornia.

•••

I Targi Dzieięce

Termin: 2015-05-31 - 2015-05-31
Miejsce: Suszec, ul. Ogrodowa 22
http://www.kulturasuszec.pl

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rodziców z gminy Suszec oraz mając na uwadze rozwój strefy handmade, podczas Dnia Dziecka zorganizowane zostaną I Targi Dziecięce. Do udziału w Targach GOK zaprasza firmy i rękodzielników, którzy zajmują się branżą dziecięcą lub posiadają asortyment, w zakres którego wchodzą np. kosmetyki dla dzieci, odzież dziecięca, lalki i pluszaki, gry i zabawki edukacyjne, instrumenty muzyczne, wózki lub świadczą różnego rodzaju usługi, w tym: szkoły rodzenia, zajęcia sportowe, wczesna edukacja i szkoły językowe itp. Targi odbędą się w godz. 15.00–22.00. Organizatorzy zapewniają: ławostół, dwie ławki oraz zadaszoną przestrzeń. Zgłaszający się do udziału w Targach muszą prowadzić działalność gospodarczą lub działać w jej ramach.

•••

Dziecięcy Pchli Targ

Termin: 2015-06-06 - 2015-06-06
Miejsce: Gdańsk, ul. Pilotów 11
http://www.plama.art.pl

Przyjdź 6 czerwca o godzinie 12:00 do Plamy i przynieś ze sobą zabawki, które Tobie już się znudziły, a innym dzieciom wciąż mogą sprawić przyjemność. Przygotuj własne stoisko targowe i zmień się w prawdziwego handlarza lub handlarkę. W zabawie biorą udział dzieci wraz z opiekunami. Do wymiany możesz przynieść zabawki, które są sprawne i w dobrym stanie, także książki i płyty z filmami. Upewnij się, że zabawki na baterie mają włożone nowe baterie, a gry i puzzle zawierają wszystkie elementy. Nie przynoś zabawek militarnych. Po zakończeniu pchlego targu o godzinie 17:00 zapraszamy wszystkich wystawców wraz z opiekunami na spektakl Teatru Młoda Projektornia pt. „Awaria”. Na zgłoszenia czekamy do 23.04.2015 roku. Impreza odbędzie się na terenie klubu „Plama” Gdański Archipelag Kultury przy ul. Pilotów 11 dnia 26.04.2015 roku w godzinach 15:00 – 17:00. Zabawa polega na samodzielnym stworzeniu przez dzieci stanowiska targowego, wyłożeniu zabawek w miejscach wyznaczonych przez organizatora i ich wymianie lub sprzedaży. Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wysłać na adres: [email protected] lub dostarczyć do klubu Plama GAK przy ul. Pilotów 11 do dnia 23.04.2015 roku zgłoszenie, o którym mowa wyżej. Każde dziecko musi być pod opieką osoby dorosłej. Do wymiany można przynosić wyłącznie przedmioty przeznaczone do zabawy dla dzieci, w tym także książki, płyty z filmami itp. Zabawki muszą być w dobrym stanie, kompletne i działające. Zabawki działające na baterie muszą mieć włożone nowe baterie. Obowiązuje całkowity zakaz przynoszenia zabawek i akcesoriów militarnych - karabinów, mieczy, czołgów, pistoletów itp. Do wymiany możesz przynieść zabawki, które są sprawne i w dobrym stanie, także książki i płyty z filmami. Upewnij się, że zabawki na baterie mają włożone nowe baterie, a gry i puzzle zawierają wszystkie elementy.

•••

Targi Mother & Baby w Warszawie

Termin: 2015-06-20 - 2015-06-21
Miejsce: Warszawa, ul. Puławska 266
http://motherandbaby.pl

To największa w Polsce impreza przeznaczona dla rodziców spodziewających się dziecka oraz tych już z małymi pociechami. Przez 8 lat wydarzenie zaskarbiło sobie serca przyszłych rodziców, którzy czekają na to wydarzenie. Targi Mother & Baby skupiają w jednym miejscu nie tylko ponad 110 Wystawców, ale też ciekawe wykłady, warsztaty, bezpłatne konsultacje medyczne, USG, szkołę rodzenia, pielęgnacji, strefę eko. Przez dwa dni jest to też super zabawa dla całej rodziny. Bogaty program na scenie i poza nią oraz piękne zielone otoczenie całego wydarzenia sprawia, że Targi Mother & Baby to jedno wielkie wyjątkowe spotkanie rodziców i przyszłych rodziców. Szczegółowy program imprezy znajduje się na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia. Bilet wstępu kosztuje 15 zł. Dzieci mają wstęp bezpłatny.

•••

Targi Kid’s Biz Fair - Międzynarodowe Targi Artykułów Dla Dzieci i Niemowląt

Termin: 2015-08-26 - 2015-08-27
Miejsce: Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14
http://www.kidsbizfair.com

Targi Kid’s Biz Fair to unikalne dwudniowe spotkanie biznesowe dedykowane przedsiębiorcom działającym w branży dziecięcej. Jest to jednocześnie największe wydarzenie sektora zabawkarskiego i dziecięcego w Polsce o charakterze międzynarodowej platformy biznesowej, kojarzącej potencjalnych kontrahentów. Podczas tegorocznej, czwartej edycji, na ponad 1800 m2 swoje najnowsze propozycje: produkty oraz akcesoria dla dzieci i niemowląt zaprezentuje ponad 150 wystawców z Polski i ze świata. Są wśród nich czołowi międzynarodowi producenci, hurtownicy oraz dystrybutorzy, a także przedsiębiorcy znani na rynkach lokalnych. Możliwość nawiązania cennych kontaktów biznesowych to nie jedyne, co oferujemy naszym gościom. Dostarczamy także specjalistycznej wiedzy na temat zagadnień sprzedaży i najnowszych trendów w prowadzeniu biznesu w sektorze e-commerce oraz w sklepach stacjonarnych. Dbamy o umocnienie wizerunku marki naszych wystawców poprzez ich promocję w wielopłaszczyznowej kampanii marketingowej. Dążymy do tego, by targi Kid’s Biz Fair stały się najważniejszym biznesowym wydarzeniem branży dziecięcej w Europie, stwarzającym okazję do zapoznania się z bogatą gamą produktów dla przedsiębiorców poszukujących innowacyjnych rozwiązań.

•••

Warsaw Family Days

Termin: 2015-08-29 - 2015-08-30
Miejsce: Warszawa, ul. Łazienkowska 6A
http://www.multiexpo.pl/family-days/

Family Days to największe w Polsce wydarzenie skierowane do rodziców spodziewających się dziecka oraz tych, którzy są już dumnymi rodzicami swoich pociech. Podczas dwóch wyjątkowych dni zaprezentujemyszeroką gamę produktów zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Ponad 100 wystawców i 10 tysięcy odwiedzających spotyka się każdego roku na Torwarze.

•••

Targi Mamaville Warszawa vol. 6

Termin: 2015-09-20 - 2015-09-20
Miejsce: Warszawa, ul. Domaniewska 37A
http://www.mamaville.pl/mamaville-targi-warszawa-vol-6/

Jeśli chcecie spędzić przyjemny dzień w gronie najbliższych zapraszamy serdecznie na Mamaville – targi dla mamy i dziecka. Jednego dnia, w jednym miejscu będziecie mogli spotkać i poznać wystawców i projektantów, którzy podzielą się z Wami swoimi ciekawymi, nowymi pomysłami i produktami, których nie znajdziecie w ogólnodostępnej sprzedaży. Summer sale, czyli edycja wyprzedażowa. Nie zabraknie wieszaków z kolekcjami letnimi, bede duże obniżki i promcje. Dodatkowo przygotowaliśmy spotkania i zajęcia dla dzieciaków w różnym wieku oraz dla Was: kobiet w ciąży, po porodzie, rodziców i wszystkich zainteresowanych tematyką macierzyństwa. Ale to jeszcze nie koniec! Po odwiedzinach u naszych designerów warto coś przekąsić. Dlatego na Mamaville pojawią się reprezentanci strefy kulinarnej, którzy nakarmią Was i dzieciaki.

•••

Kraków ŁAŁ - Targi Mody, Akcesoriów & Zabawek Dziecięcych

Termin: 2015-09-26 - 2015-09-26
Miejsce: Kraków, ul. Marii Konopnickiej 28
http://www.bcevents.pl

Krakowskie targi mody, akcesoriów i zabawek dziecięcych w jednym miejscu to jest to, co najlepsze dla Dzieciaków. W programie wydarzenia: Kids Fashion - moda dziecięca, książki dla dzieci, zabawk, biżuteria i dodatki dla młodszych i starszych, dizajn - akcesoria dla domu, strefa twórcza - usługi dla dzieci.

•••

Targi Mamaville Wrocław vol. 3

Termin: 2015-10-04 - 2015-10-04
Miejsce: Wrocław, ul. Hubska 44
http://www.mamaville.pl/mamaville-targi-wroclaw-vol-3/

13 września Mamaville przenosi się po raz trzeci z targami do Wrocławia, by razem z Wrocławskim Bazarem Smakoszy urządzić super rodzinny dzień zakupów i zabawy. Jednego dnia, w jednym miejscu spotkacie projektantów, marki i firmy związane z tematyką ciąży, macierzyństwa czy rodzicielstwa. Będzie można znaleźć letnie wyprzedaże jak i świeże kolekcje jesienno-zimowe. Zapraszamy rodzinnie do Browaru Mieszczańskiego, gdzie znajdziecie najnowsze kolekcje, pomysły i produkty od wystawców, weźmiecie udział w ciekawych warsztatach i pokazach a Wasze dzieci będą miały mnóstwo atrakcji. Mamaville to strefa zakupów u wystawców znanych marek i wybranych projektantów z branż: ubrania, zabawki, wystrój wnętrz, akcesoria, dodatki, edukacja, wydawnictwa; dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka, strefa edukacyjno – rozrywkowo – warsztatowa dla dzieci i dorosłych, wszystkie warsztaty i cała strefa są za darmo, strefa kulinarna – część Wrocławskiego Bazaru Smakoszy, czyli jedzenie dla wszystkich.

•••

Targi Dizajnu Przyjaznego Dzieciom i Kreatywnej Zabawy

Termin: 2015-10-10 - 2015-10-10
Miejsce: Wrocław, ul. Wystawowa 1
http://www.dizajnprzyjaznydzieciom.pl

Targi Dizajnu Przyjaznego Dzieciom i Kreatywnej Zabawy skierowane są głównie do współczesnych rodziców - zapracowanych i wymagających. Targi to odpowiedź na ich potrzeby oraz gwarancja wysokiej jakości produktów dla dzieci. To także bogaty wachlarz kreatywnych warsztatów i zabaw rozwijających aktywność twórczą maluchów w każdym wieku. Tymi działaniami chcemy zwrócić szczególną uwagę na wpływ designu i otaczających nas przedmiotów na rozwój dzieci oraz stworzyć przestrzeń przyjazną dzieciom, w której będą mogły aktywnie i twórczo spędzić dzień.

•••

Happy Baby - Targi Zabawek i Artykułów dla Dzieci

Termin: 2015-10-17 - 2015-10-18
Miejsce: Poznań, ul. Głogowska 14
http://happybaby.mtp.pl

Targi Happy Baby to największa w Wielkopolsce impreza skierowana do rodzin z niemowlętami i dziećmi do 10 roku życia oraz handlowców, którzy są związani z branżą parentingową. Targi są podzielone na strefę zakupów oraz przestrzeń wydarzeń specjalnych.

•••

Targi Kids & Fun Expo

Termin: 2015-11-07 - 2015-11-08
Miejsce: Opole, ul. Wrocławska 158
http://kidsandfun.cwkopole.pl

Pierwsza edycja targów Kids & Fun już za nami. Wszystkim wystawcom i odwiedzającym serdecznie dziękujemy za udział i wspólną zabawę. Nie czekając długo ruszamy z organizacją drugiej edycji, na którą już teraz serdecznie zapraszamy. W dniach 7-8 listopada 2015 roku Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Opolu już po raz drugi zamieni się w krainę pełną gwaru oraz uśmiechów dzieci i ich rodziców. Targi Kids & Fun to dwa dni udanych zakupów i dobrej zabawy. Do udziału w roli wystawcy zachęcamy wszystkie firmy, które kierują swoją ofertę do rodzin z dziećmi od niemowlaka po wiek wczesnoszkolny, a także do rodziców oczekujących potomstwa. Nasze wydarzenie to jedyna okazja w regionie do zaprezentowania swojej oferty tak szerokiemu gronu odwiedzających. Targi Kids & Fun to również doskonałe miejsce nawiązywania nowych kontaktów biznesowych oraz budowania wizerunku marki.

•••

Targi Gra i Zabawa - Festiwal Gramy/Festiwal Czytamy

Termin: 2015-11-21 - 2015-11-22
Miejsce: Gdańsk, ul. Żaglowa 11
http://graizabawa.amberexpo.pl

Relacja z poprzedniej edycji wydarzenia z 2014 roku: za nami kolejna edycja Targów Gra i Zabawa, Festiwalu Gramy oraz premierowych przedsięwzięć festiwalowych: Czytamy i Dzieciosfera. W dniach 15-16 listopada Centrum Wystawienniczo-Kongresowe AmberExpo odwiedziło 7200 gości, a w festiwalowej wypożyczalni gier zanotowano 4 000 wypożyczeń. W Games Room na 300 stołach przez dwa dni imprezy praktycznie bez jakiejkolwiek przerwy trwały rozgrywki „planszówek” miłośników tych gier w każdym wieku. W wypożyczalni znalazło się ponad 950 gier, w tym blisko 100 premierowych tytułów. W ofercie 70 wystawców targowych można było znaleźć m.in. gry planszowe, logiczne, karciane, puzzle, klocki, ubrania, akcesoria dla dzieci, zabawki. Na najmłodszych czekała wspaniała zabawa w specjalnej strefach, gdzie emocje zapewnili: Poszukiwacze Przygód z dmuchańcami, Jumpcity Park Trampolin, Centrum U7 z kręglami, czy Akademia Artystyczna z pokazami tanecznymi. W ramach programu dedykowanemu najmłodszym miłośnikom gier odbyły się liczne warsztaty kreatywne zorganizowane przez Ośrodek Twórczej Psychoedukacji Damb, czy klub nauki angielskiego z wykorzystaniem klocków lego – Angielskie Legovisko. Wydarzeniem specjalnym tegorocznej edycji Gra i Zabawa była premiera Monopoly Edycja Gdańsk. Na co dzień budujący przyjazną przestrzeń dla mieszkańców, inwestorów czy turystów, a tym razem w sferze rozrywki i przyjemnego spędzenia czasu Gdańsk, jako pierwsze z polskich miast otworzył swoje podwoje dla miłośników tej kultowej na całym świecie gry. Gościem wydarzenia był prezydent Gdańska - Paweł Adamowicz. Po raz kolejny na Targach rozegrano Mistrzostwa Gry w Kapsle o Puchar Prezesa MTG SA, w których I miejsce zajął Bartek Bosak, II miejsce – Paweł Koob, III miejsce – Jarosław Kozłowski. Mistrzostwa Gry w Kapsle rozegrał również partner strategiczny Targów – firma Trefl, laureatem konkursu został Wiktor Bielicki. Podczas imprezy poznaliśmy również laureatów plebiscytu Gra Roku. Wśród nagrodzonych najlepszych tytułów 2014 roku znalazły się „Potwory w Tokio”, wydawnictwa Egmont Polska Sp. z o.o. - tytuł Gra Roku 2014 oraz „Terra Mystica” wydawnictwa Bard Centrum Gier – tytuł Zaawansowana Gra Roku 2014. W finale Mistrzostw Polski w grze "7 Cudów Świata" z pulą nagród w wysokości 2000 zł zwyciężył Aleksander Kopeć. W ramach Festiwalu Gramy odbyły się także liczne warsztaty dla początkujących twórców gier planszowych, prowadzone przez specjalistów z branży gier i znanych projektantów nowoczesnych tytułów, m.in. Macieja Jesionowskiego, Sławomira Czubę, Filipa Miłuńskiego. Gościem specjalnym Festiwalu był Jean-Louis Roubir, autor gry Dixit. Miłośnicy tej bardzo popularnej gry mieli okazję stanąć w szranki w rozgrywkach z udziałem samego mistrza. Wśród atrakcji w ramach premierowego Festiwalu Czytamy znalazło się m.in.: czytanie wierszy Tuwima i Brzechwy, połączone z odgadywaniem autorów i nagrodami; mini-przedstawienie w interpretacji aktorów Teatru Miniatura ,,Co było potem? Książka o Mimbli, Muminku i Małej Mi", ’’Kto pocieszy Maciupka"; warsztaty Sztuka Głośnego Czytania dla Rodziców; promocja książki „Baśka. Kaszubska gra karciana” wraz z pokazem gry; promocja książki o historii abecadła kaszubskiego; czytanie najpiękniejszych legend kaszubskich; spotkania autorskie z Magdą Umer, Marcinem Pałaszem, Zofią Sanecką, Magdaleną Grzebałkowską. Podczas Festiwalu można było skorzystać z oferty wydawnictw: Eneduerabe, Dwie Siostry, Oskar, Bernardinum, Oficyna Gdańska, Zakamarki, Kaszubska Książka.pl, Egmont. Już teraz serdecznie zapraszamy na kolejną edycję Gra i Zabawa 2015 wraz z Festiwalem: Gramy, Czytamy, Dzieciosfera na weekend pełen emocji, wrażeń, edukacji i rozrywki dla każdego.

•••

I Dziecięce Targi z Pomponem

Termin: 2015-11-28 - 2015-11-29
Miejsce: Kraków,

I Dziecięce Targi z Pomponem to mikołajkowe wydarzenie kierowane do rodziców i dzieci, które odbędzie się w ostatni weekend przed Mikołajkami (28-29 listopada 2015 roku), w Forum Przestrzenie w Krakowie. Podczas targów najmłodsi będą mogli m.in. wziąć udział w warsztatach robienia ozdób świątecznych, upiec ciasteczka czy porozmawiać z samym Świętym Mikołajem. Rodzice zyskają więc możliwość niecodziennego spędzenia czasu ze swoimi pociechami. Liczni przedstawiciele branży dziecięcej zaprezentują swoje produkty i usługi, które będzie można zakupić na miejscu. - Pragniemy, aby podczas naszych targów, każdy mógł poczuć przedświąteczną atmosferę. Za atrakcyjnością tego wydarzenia przemawia fakt, że imprezy dla rodziców i dzieci są w Krakowie rzadkością, a tym bardziej brak jest dużej mikołajkowej imprezy – mówi Anna Gumowska z Prime Time PR – organizator Targów. Forum Przestrzenie, w którym odbywają się targi jest obecnie jednym z najpopularniejszych miejsc w Krakowie, znanym z organizowania imprez tego typu. Wystawcy, którzy chcieliby wziąć udział w targach proszeni są o kontakt mailowy [email protected] lub telefoniczny: 790 860 082.

•••

Rok 2016

VII Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka "Kid's Time"

Termin: 2016-02-25 - 2016-02-27
Miejsce: Kielce, ul. Zakładowa 1
http://www.targikielce.pl/pl/kids-time.htm

Rekordowa edycja targów branży dziecięcej jest już za nami. To, co gdzie indziej było niemożliwe, Targi Kielce obróciły w wielki sukces. Największe spotkanie przedstawicieli branży dziecięcej w Europie Środkowo – Wschodniej pobiło w tym roku wszelkie rekordy. Szósta edycja Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME, która odbyła się od 26 do 28 lutego w kieleckim ośrodku wystawienniczo – kongresowym przeszła najśmielsze oczekiwania organizatorów. Na powierzchni ponad 10 tys. mkw, w 5 halach wystawienniczych swoją ofertę zaprezentowało 325 firm z takich krajów jak Czechy, Niemcy, Ukraina, Litwa, Belgia, Holandia, Francja, Hiszpania, Wielka Brytania oraz Chiny. Wystawę odwiedziło 4238 specjalistycznych zwiedzających z 33 krajów.

•••

Salon Wyposażenia Szkół i Przedszkoli

Termin: 2016-03-18 - 2016-03-20
Miejsce: Poznań, ul. Głogowska 14
http://www.wyposazenieszkoly.pl

Produkty: artykuły biurowe, artykuły do zajęć plastycznych, artykuły szkolne, czytniki e-booków, drukarki, e-dziennik, e-podręczniki, edukacyjne zasoby multimedialne, gry edukacyjne, komputery i urządzenia mobilne, meble i wyposażenie przedszkoli, oprogramowanie, pomoce dydaktyczne, pomoce logopedyczne, projektory, skanery, stanowiska dydaktyczne dla szkolnictwa zawodowego, systemy weryfikacji wiedzy, tablice interaktywne, technologie informacyjno-komunikacyjne, turystyka szkolna, wizualizery, wyposażenie bibliotek, wyposażenie placów zabaw, wyposażenie pracowni językowychs, wyposażenie świetlic szkolnych, wyposażenie szatni, zabawki edukacyjne.

•••

Targi Edukacyjne

Termin: 2016-03-18 - 2016-03-20
Miejsce: Poznań, ul. Głogowska 14
http://edukacja.mtp.pl

Poznańskie Targi Edukacyjne to doskonałe miejsce do efektywnej prezentacji publicznych i prywatnych, polskich i zagranicznych , szkół i uczelni oraz innych placówek dydaktycznych, działających na różnych poziomach nauczania i w różnych obszarach edukacyjnych. Na tych targach można zainteresować swoją działalnością szeroką rzeszę młodych ludzi. W 2014 roku z ofertą targową zapoznało się blisko 32 tys. osób. Targi Edukacyjne odwiedzają młodzi ludzie stojący przed wyborem dalszej drogi nauki, nie tylko z Poznania i Wielkopolski, ale również z innych województw. Targi te, dzięki połączeniu możliwości, jakie daje profesjonalna infrastruktura wystawiennicza z fantazją uczniów prześcigających się w pomysłach na promocję swojej szkoły, są niezwykle barwne i ciekawe. Atmosfera happeningu sprzyja nawiązywaniu przyjaznych kontaktów, ośmiela młodych ludzi i ułatwia przeprowadzanie rozmów.Targi pomagają młodzieży w wyborze dalszej drogi kształcenia, a nauczycielom dostarczają wiedzy zawodowej, jako że towarzyszy im wiele interesujących konferencji. Przyciągają również przedstawicieli samorządów, dyrektorów szkół, pracowników oświaty i pedagogów, którzy właśnie tu mogą zaobserwować kierunki zmian zachodzących oświacie. Organizatorzy: Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o, Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu, Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego.

•••

Targi Książki Dla Dzieci i Młodzieży

Termin: 2016-03-18 - 2016-03-20
Miejsce: Poznań, ul. Głogowska 14
http://www.targiksiazki.pl

Już po raz czternasty Międzynarodowe Targi Poznańskie, Polskie Towarzystwo Wydawców Książek oraz Centrum Kultury „Zamek” zapraszają na Poznańskie Spotkania Targowe – Książka dla Dzieci i Młodzieży. To największe w kraju wydarzenie poświęcone promocji książek dla najmłodszych i dorastających czytelników. To ważne wydarzenie kulturalne łączy zabawę z popularyzacją czytelnictwa kształtującego dziecięcą wyobraźnię, rozwój intelektualny i wrażliwość. Podczas tych targów zaprezentowane zostaną nowości wydawnicze dla dzieci i młodzieży a autorzy i ilustratorzy podpisywać będą książki. Odbędą się także liczne warsztaty, konferencje i dyskusje.

•••

Targi Artykułów Dziecięcych i Zabawek

Termin: 2016-06-11 - 2016-06-12
Miejsce: Sosnowiec, ul. Braci Mieroszewskich 124
http://www.exposilesia.pl/rodziceidzieciaki

Zapraszamy na największe w województwie śląskim wydarzenie skierowane do Rodziców, Opiekunów i wszystkich dopiero przygotowujących się do pełnienia tych ról, a także osób zawodowo zajmujących się dziećmi. Zarówno Rodziny, jak i reprezentanci placówek edukacyjnych: żłobków, przedszkoli i szkół, spotkają się w czerwcu z przedstawicielami branży dziecięcej, aby zapoznać się z nowościami rynkowymi i wziąć udział w szaleństwie przedwakacyjnych zakupów. Do udziału w Targach Rodzice i Dzieciaki zapraszamy producentów i dystrybutorów m.in.: odzieży i obuwia, tekstyliów i akcesoriów, wózków, fotelików i urządzeń elektronicznych, artykułów kosmetycznych, pielęgnacyjnych i farmaceutycznych, mebli, zabawek, gier planszowych, puzzli, klocków i lalek. Naszym celem jest przekazanie Rodzicom i Opiekunom wiedzy oraz umiejętności, które pozwolą im stworzyć szczęśliwą rodzinę oraz umożliwią prawidłowy i zrównoważony rozwój ich dzieci. Bycie Rodzicem to jedna z najważniejszych życiowych ról! Przygotujemy się do niej wspólnie, podczas licznych szkoleń, warsztatów i spotkań z doświadczonymi fachowcami. O jakość spotkań towarzyszących Targom zadbają uznani eksperci z różnych dziedzin: psychologii rozwojowej, pedagogiki, fizjoterapii, logopedii, czy trenerzy rozwoju osobistego. Bez względu na to czy jesteście już rodzicami, czy z niecierpliwością oczekujecie na ten moment...na Targach Rodzice i Dzieciaki nie powinno Was zabraknąć!

•••

Happy Baby - Targi Zabawek i Artykułów dla Dzieci

Termin: 2016-10-22 - 2016-10-23
Miejsce: Poznań, ul. Głogowska 14
http://happybaby.mtp.pl

Targi Happy Baby to największa w Wielkopolsce impreza skierowana do rodzin z niemowlętami i dziećmi do 10 roku życia oraz handlowców, którzy są związani z branżą parentingową. Targi są podzielone na strefę zakupów oraz przestrzeń wydarzeń specjalnych.

•••
Akceptuję, nie pokazuj więcej

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.