Zgłoś pomysł lub błąd
FB
zaloguj się
utwórz konto

Współpraca

Drodzy Kontrahenci!

 

Portal Ach Te Dzieciaki to platforma wspomagająca Rodziców w zakresie różnorodnych czynności związanych ze staraniem się o dziecko, a także z wychowaniem dzieci od maluchów do nastolatków.

Zastosowane technologie oraz jakość publikowanych artykułów mają na celu pomóc Rodzicom zdobywać wyspecjalizowaną wiedzę na temat wychowania dziecka oraz obserwować zmiany jakie zachodzą w ich rozwoju.

W dzisiejszych czasach nie byłoby to możliwe bez Was - producentów, hurtowników i sprzedawców produktów i usług potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania dzieci w społeczeństwie, zarówno tych najpilniejszych, jak i niemniej ważnych wspomagających ich rozwój i wychowanie. Zapraszamy wszystkie małe i duże firmy do współpracy z naszym portalem.

Z naszej strony gwarantujemy:

Od początku istnienia mamy ambicje, aby jak najbardziej kompleksowo pomagać Rodzicom na każdym etapie tej wspaniałej przygody, jaką jest macierzyństwo. Bogata baza firm, artykułów, porad oraz profesjonalne podejście do Klienta sprawi, iż będą Państwo zadowoleni na każdym etapie naszej współpracy. Jesteśmy rzetelną firmą, której można zaufać.

Oferujemy następujące formy reklamy i współpracy:

Ceny reklam oraz formy współpracy ustalane są indywidualnie.

Skontaktuj się z nami ›
Akceptuję, nie pokazuj więcej

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.