Zgłoś pomysł lub błąd
FB
zaloguj się
utwórz konto

2832

Dodano: 07.05.2015

Kobieto, ćwicz mięśnie Kegla c.d.

Kobieto, ćwicz mięśnie Kegla

Kobiety dbają o siebie cały czas, a zdrowie to podstawa. Co powiecie na trening mięśni, które potrafią zwiększyć doznania seksualne i obniżyć ból porodowy? Dowiedzcie się jakie ćwiczenia wykonywać, aby wzmocnić dno miednicy.

Mięśnie te są ważne dla każdej kobiety. Pamiętajmy jednak, że efekty ćwiczeń widać dopiero po paru miesiącach. Tak jak w przypadku każdej gimnastyki - trening czyni mistrza. Nie zrażajmy się, gdy po tygodniu nie będzie widać różnicy. Na rezultaty trzeba trochę poczekać ale pamiętajmy, że warto dbać o siebie. Inwestycja w zdrowie zawsze się opłaci i procentuje na lata.

Ćwiczenia można wykonywać w każdej pozycji. Wykonuj je regularnie, kilka razy dziennie, w dowolnych pozycjach. Zmiana ułożenia z pozycji leżącej na siedzącą zwiększa efektywność. Należy pamiętać o zachowaniu normalnego rytmu oddychania. Spokojne, kontrolowane oddychanie jest niezwykle ważne, szczególnie dla ciężarnych. Umiejętność ta wyćwiczona przed narodzinami dziecka przynosi wyniki w trakcie porodu.

Nie wiesz, ja zlokalizować mięśnie Kegla? To żaden problem. Chcąc odnaleźć mięśnie dna miednicy spróbuj zatrzymać strumień podczas opróżniania pęcherza. Jeśli uda ci się przerwać, to właśnie użyłaś mięśni Kegla. Jednak nie jest to odpowiednia chwila na trening. Wstrzymywanie moczu i ćwiczenie z pełnym pęcherzem może prowadzić do infekcji dróg moczowych, a tym samym osłabić je.

Redakcja portalu AchTeDzieciaki.pl
Maria Mnich

1 2
Zobacz także:
Szczepionki skojarzone - czy warto? Szczepionki skojarzone - czy warto?

▪ ▪ ▪

1091

17.08.2016

Szczepionki to preparaty pochodzenia biologicznego, które zawierają żywe, ale osłabione lub całkowite zabite drobnoustroje chorobotwórcze. Stosuje się je w celu uodpornienia organizmu przed ewentualnym...

Czy Twoje dziecko pamięta o Dniu Babci i Dziadka? Czy Twoje dziecko pamięta o Dniu Babci i Dziadka?

▪ ▪ ▪

1032

18.01.2017

Święto obchodzone dla uhonorowania babć obchodzone jest w Polsce 21 stycznia, zaś Dzień Dziadka – 22 stycznia. Pomysł utworzenia Dnia Babci w naszym kraju został zainicjowany na łamach tygodnika...

Wypadki w trakcie WF - kiedy można ubiegać się o odszkodowanie? Wypadki w trakcie WF - kiedy można ubiegać się o odszkodowanie?

▪ ▪ ▪

1581

30.03.2016

Wypadek w placówce oświatowej to poważna sprawa – cierpi zarówno mały poszkodowany i jego rodzice, jak i nauczyciele oraz dyrekcja. Czasem wystarczy chwila nieuwagi podczas lekcji wychowania fizycznego...

Karny jeżyk, time out, kąt - jak zamiast wychowywać krzywdzisz dziecko. Karny jeżyk, time out, kąt - jak zamiast wychowywać krzywdzisz dziecko.

▪ ▪ ▪

1675

06.08.2015

Od kilku lat znana przez niemal wszystkich metoda wychowawcza, zwana karnym jeżykiem okazuje się mieć bardzo szkodliwy wpływ na dziecko i nie rozwiązywać problemów a jedynie je zmienia.

Jak rozpoznać dni płodne Jak rozpoznać dni płodne

▪ ▪ ▪

3588

12.06.2014

Dni płodne u Kobiety to wielka nadzieja na zostanie mamą. To wtedy właśnie jest największa szansa aby zajść w ciąże. Ale kiedy te dni są? Czy można łatwo to określić? Ile trwają te dni?

Co poza lekcjami? - o zajęciach dodatkowych dla dzieci Co poza lekcjami? - o zajęciach dodatkowych dla dzieci

▪ ▪ ▪

1559

08.10.2014

Zajęcia dodatkowe są tymi, które odbywają się poza obowiązkowymi lekcjami w szkole. Zajęcia są prowadzone na terenie szkoły (określamy je wtedy jako pozalekcyjne), bądź poza jej obrębem. Jak...

Akceptuję, nie pokazuj więcej

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.