Zgłoś pomysł lub błąd
FB
zaloguj się
utwórz konto

1349

Dodano: 23.05.2015

Mądre zakupy dla kilkulatka

Mądre zakupy dla kilkulatka

Szeroka oferta produktów dla dzieci potrafi przyprawić o zawrót głowy. Na każdym etapie życia malucha, rodzic staje przed trudnym wyborem – co kupić kilkulatkowi, by wybrać najlepszy produkt w najkorzystniejszej cenie. Podpowiadamy, jak podejmować rozsądne decyzje zakupowe w świecie przepełnionym kuszącymi promocjami.

Zanim nastolatek nauczy się dysponować własnymi kieszonkowymi – przez wiele lat obowiązek kupowania produktów spożywczych, odzieży i środków czystości spoczywa na rodzicach. Choć każda mama doskonale wie, co jest najlepsze dla jej malca, to z pewnością niejednokrotnie stała niezdecydowana przed półką aż uginającą się od atrakcyjnych nowości, udoskonalonych zabawek, czy artykułów przeznaczonych dla uczących się kilkulatków.

Na rynku funkcjonuje wiele firm, wyspecjalizowanych w tworzeniu produktów dla malców w wieku przedszkolnym. Prześcigają się w dystrybucji innowacyjnych akcesoriów, które docelowo mają ułatwić Wasze życie. Mnogość ofert i rosnąca konkurencja wśród przedsiębiorstw wcale nie upraszczają decyzji rodzica. Chcąc jak najlepiej zaspokoić potrzeby dorastającej pociechy, mamy zasięgają opinii u bardziej doświadczonych koleżanek, szukają odpowiedzi w Internecie i konsultują się ze specjalistami w danej dziedzinie. Rodzice mają na uwadze nie tylko zdrowie i bezpieczeństwo swoich dzieci, ale też fakt, że zakup artykułów codziennego użytku nie może w przesadny sposób uszczuplić domowego budżetu.

1 2 3
Zobacz także:
Owocowe desery w tubkach od Gerbera – recenzja Owocowe desery w tubkach od Gerbera – recenzja

▪ ▪ ▪

1424

02.09.2016

Na rynku pojawiły się nowe produkty maki Gerber. Tubki pełne owocowego musu dostępne są w różnych, kuszących smakach. Przekonajmy się, czy deserki smakują maluchom i co sądzą o nich rodzice....

Dzieci molestowane seksualnie Dzieci molestowane seksualnie

▪ ▪ ▪

1466

25.11.2014

Molestowanie seksualne jest niewyobrażalną krzywdą wyrządzaną dziecku. Wykorzystuje się jego słabość, zależność, nieraz zaufanie w najbardziej przerażający sposób. Dobrze, że coraz więcej...

Jak nie dopuścić do odwodnienia dziecka w czasie upałów? Jak nie dopuścić do odwodnienia dziecka w czasie upałów?

▪ ▪ ▪

989

26.07.2016

Lato już na dobre zawitało do Polski. Upały bywają jednak bardzo niebezpieczne, przede wszystkim dla małych dzieci. Są one bowiem najbardziej narażone na odwodnienie. Jak temu zapobiegać?

Sposoby na uparciucha Sposoby na uparciucha

▪ ▪ ▪

1456

11.11.2015

Czasami jest naprawdę trudno, szczególnie gdy śpieszymy się, chcemy coś sprawnie załatwić, a dziecko, jak na złość, upiera się przy swoim. Denerwujemy się, może nawet krzyczymy i… napotykamy...

Kiedy przyszła mama zaczyna wyczuwać ruchy swojego dziecka? Jakie to uczucie? Kiedy przyszła mama zaczyna wyczuwać ruchy swojego dziecka? Jakie to uczucie?

▪ ▪ ▪

1914

19.04.2017

W pierwszych tygodniach ciąży, choć jest to okres bardzo intensywnych zmian, rozwijające się dziecko nie daje żadnych oznak swojego istnienia. Dlatego też większość kobiet z utęsknieniem oraz...

Poród w wodzie – czy to dobry pomysł? Poród w wodzie – czy to dobry pomysł?

▪ ▪ ▪

898

03.04.2018

Coraz więcej słyszy się o porodach w wodzie. Metoda ta ma być bardziej komfortowa i mniej bolesna dla przyszłej mamy. Jednak nie każda kobieta może sobie na to pozwolić.

Akceptuję, nie pokazuj więcej

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.