Zgłoś pomysł lub błąd
FB
zaloguj się
utwórz konto

192

Dodano: 18.08.2022

Jak wybrać rowerek trójkołowy biegowy dla dziecka?

Jak wybrać rowerek trójkołowy biegowy dla dziecka?

Rowerek trójkołowy biegowy pozwoli Ci na kontrolę nauki jazdy Twojego dziecka. Jest świetną alternatywą do wózka spacerowego. Możesz zapomnieć o relikcie przeszłości jakim jest drewniany rowerek biegowy. Zainwestuj w nowoczesny pojazd dla dziecka z najlepszego tworzywa.

Czym jest rowerek biegowy trójkołowy?

Rowerek biegowy trzykołowy jest pojazdem, który łączy tradycyjny wózek spacerowy z funkcjami jakie mają rowerki dziecięce. Dzięki niemu Twoje dziecko nauczy się utrzymywać równowagę oraz zdobędzie umiejętności kierowania rowerem, a Ty cały czas będziesz mógł nadzorować ten proces. Pierwszy rowerek biegowy może być przeznaczony już dla półtora rocznego dziecka. 

Jest całkowicie stabilny dlatego nie musisz się martwić, że dziecko wywróci się podczas pedałowania. W razie jego zmęczenia możesz pchać rowerek biegowy jak zwykły wózek. 

Nowoczesne rowery biegowe skutecznie zastępują rowerki biegowe drewniane. Są od nich bezpieczniejsze i mają dodatkowe funkcję jak np. obracane siedzisko. Sprawdź ofertę dostępną w sklepie Lionelo, gdzie czekają na Ciebie sprawdzone produkty najwyższej jakości. 

Pokochaj z nami rowerek 3 kołowy biegowy!

Rowerki biegowe przystosowane do Twoich potrzeb

Przystosowanie rowerków biegowych do Twoich potrzeb jest bardzo ważne. Dlatego producenci dbają o każdy detal. Pojazd ma być solidny i niezawodny, a jednocześnie łatwy w użytkowaniu. Z nim spacery na świeżym powietrzu zamieniają się w świetną zabawę!

Dzieci czerpią na rowerze ogromną radość i rozpoczynają naukę jazdy, która przyda im się w przyszłości kiedy przesiądą się na dwukołowe rowery dziecięce. 

Rowerek trójkołowy biegowy dostępny jest w wielu modelach. Rowerek składa się z siedziska dla dzieci, z którego mają dostęp do kierownicy, pedałów oraz tylnej części gdzie znajduje się uchwyt do prowadzenia dla rodzica. Całość jest modułowa dzięki czemu możesz ją dostosowywać do swojego dziecka wraz z jego wzrostem. Możesz wozić w nim nawet starsze dzieci do pięciu lat!

Szczególną uwagę trzeba zwrócić na wysokie bezpieczeństwo użytkowania. Zarówno antypoślizgowe elementy, odblaski oraz najlepszej jakości koła sprawiają, że jazda jest bezpieczna.

Budowa rowerka zapewni komfort dziecku ponieważ w razie słońca możesz przysłonić malucha zadaszeniem. Do użytku rodziców zostały zamontowane, w zależności od modelu, półki, uchwyty na kubek oraz torby. Dostępne różne warianty kolorystyczne trawią w każdy gust.

Rowerek biegowy trójkołowy jest świetnym rozwiązaniem dla rodzin spędzających aktywnie czas. Są idealne dla dziewczynki oraz chłopców. Ciesz się tym dobrym wyborem i patrz jak Twój maluch się rozwija. 

Zobacz także:
Dysleksja, dysgrafia, dysortografia Dysleksja, dysgrafia, dysortografia

▪ ▪ ▪

2543

09.10.2014

Specjaliści często używają określenia „dysleksja rozwojowa” w odniesieniu do trudności w czytaniu i pisaniu. Charakterystyczne jest to, że trudności dotyczą dzieci o prawidłowym rozwoju umysłowym....

Dziecko a kontakty z nieznajomymi Dziecko a kontakty z nieznajomymi

▪ ▪ ▪

4864

20.10.2014

Historie, zasłyszane w środkach masowego przekazu, często zatrważają. Tak wiele niewinnych dzieci zostało skrzywdzonych, bo zaufały człowiekowi niebezpiecznemu. W ostatnich latach profilaktyka...

Życie z niejadkiem Życie z niejadkiem

▪ ▪ ▪

2137

01.07.2015

Zastanawiasz się, dlaczego Twoje dziecko jest niejadkiem? Przyjrzyj się dokładnie jego nawykom żywieniowym i odpowiedz sobie na pytanie, gdzie może tkwić problem – w Tobie, czy w maluchu? Wiele...

Oryginał czy zamiennik – poznaj różnice. Oryginał czy zamiennik – poznaj różnice.

▪ ▪ ▪

1904

24.04.2016

Udając się do lekarza lub apteki często słyszymy propozycję zamiany oryginalnego leku na jego tańszy odpowiednik. Wówczas mamy dylemat, co wybrać? Czy decydując się na produkt odtwórczy kuracja...

Kurs językowy za granicą - niepotrzebny wydatek czy nauka na całe życie? Kurs językowy za granicą - niepotrzebny wydatek czy nauka na całe życie?

▪ ▪ ▪

2448

16.12.2015

Wielu rodziców, już od najmłodszych lat swoich pociech, myśli o ich przyszłości. Dobrze wybrana szkoła podstawowa czy liceum, rozwijanie pasji i hobby, efektywna nauka kilku języków obcych –...

Nebulizacja - nowoczesna metoda podawania leków Nebulizacja - nowoczesna metoda podawania leków

▪ ▪ ▪

2217

29.07.2014

Podawanie leków dzieciom to nie lada wyzwanie! Dzieci często kapryszą, są niespokojne i odmawiają przyjmowania zaleconych przez doktora leków. Jest to problem wielu rodziców. Dotyczy on zarówno...

Akceptuję, nie pokazuj więcej

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.