Zgłoś pomysł lub błąd
FB
zaloguj się
utwórz konto

1360

Dodano: 22.05.2016

Jak spełniać marzenia dziecka o aktorstwie i zapewnić mu spokojne dzieciństwo?

Jak spełniać marzenia dziecka o aktorstwie i zapewnić mu spokojne dzieciństwo?

Wywiad z zapowiadającą się młodą aktorką Weroniką Wachowską.

1. Weroniko, skąd wzięła się Twoja pasja do aktorstwa?

Zawsze chciałam być na scenie, a jak już tam weszłam to trudno mnie było ściągnąć. Jak były kiedyś występy to popłakałam się rodzicom, że nie chcę oglądać, tylko chcę występować.

2. W jaki sposób udaje Ci się łączyć castingi, pracę na planie, inne Twoje pasje, spotkania z rówieśnikami i oczywiście szkołę?

Lubię się uczyć, więc nie mam z tym większych problemów. Najgorsze są zaległości w lekcjach, które się pojawiają, kiedy mam dużo dni zdjęciowych. Wtedy muszę więcej czasu spędzić nad lekcjami i nie chodzę na castingi. Mieszkam daleko od moich ulubionych koleżanek, ale mam z nimi cały czas kontakt. Spotykamy się głównie w weekendy, w ciągu tygodnia wysyłamy smsy i gadamy na Facetimie.

3. Obecnie możemy oglądać Cię w roli Dusi w miniserialu komediowym „Dwoje we troje”. Jak pracuje Ci się z kolegami i koleżankami aktorami na planie?

Lubię ich, są bardzo sympatyczni, bardzo mi pomagają i dają cenne wskazówki. Mówimy sobie po imieniu i mamy bardzo fajną relację.

4. Weronika bardzo szybko zaczęła swoją przygodę z aktorstwem. Słyszymy czasem, że zbyt szybkie wejście w świat show biznesu może mieć negatywne skutki. W jaki sposób udało się Państwu uchronić przed nimi Weronikę?

Uważnie przyglądamy się Weronice i reagujemy, kiedy jest zmęczona. Jest bardzo dojrzała, skromna i udaje jej się łączyć życie zwykłej dziewczynki z popularnością. Na tę chwilę nie widzimy żadnych negatywnych skutków.

5. Co Pani zdaniem, dało Weronice aktorstwo?

Na pewno odwagę. Obracając się w świecie dorosłych, nieznanych osób Weronika musiała stać się bardziej otwarta, kontaktowa i samodzielna. Nauczyła się godzić szkołę z obowiązkiem i przyjemnością grania. Wyrobiła też sobie nawyk odrabiania lekcji od razu po powrocie ze szkoły do domu - dopiero potem zajmuje się swoimi zainteresowaniami czy uczy się sceny na następny dzień na plan.

6. Weroniko, czy w dorosłym życiu chciałabyś pracować jako zawodowa aktorka?

Jeszcze nie wiem, mam dużo planów. Chciałabym być aktorką, bo lubię grać i trochę już to poznałam, łyżwiarką, bo lubię jeździć na łyżwach, piosenkarką, bo lubię śpiewać albo tłumaczką książek z angielskiego na polski, bo lubię angielski i uważam, że jest wiele ciekawych książek po angielsku, które jeszcze nie zostały przetłumaczone. Chciałabym też mieć własną cukiernię, bo uwielbiam piec i jeść ciasta. Myślałam jeszcze o szkółce tresowania zwierząt i na pewno jeszcze sporo mi przyjdzie do głowy.

Weronika Wachowska pierwsze kroki przed kamerą stawiała już jako 5-latka w projektach reklamowych.  Poważniejsze wyzwanie aktorskie stanęło przed nią w 2012 roku, kiedy mając 7 lat zagrała Gabrysię w serialu dla dzieci „Opowieści Kota Śpiocha”. Zagrała w dwóch serialach: „M jak Miłość” i „Ojciec Mateusz”. Obecnie możemy oglądać ją w miniserialu „Dwoje we troje”. Na dużym ekranie pojawiła się w filmie „Baby Bump” w reżyserii Kuby Czekaja, jako Serdeczna i od Serca oraz w roli epizodycznej w  filmie „11 minut” Jerzego Skolimowskiego. Gra też w teatrze, od 2015 roku występuje na deskach Teatru Polskiego w roli Glumdalklitch w spektaklu „Podróże Guliwera” w reżyserii Jarosława Kiliana, pojawia się też w spektaklu „Kordian” w Teatrze Narodowym, gdzie śpiewa w jednej ze scen.

Źródło: internet

Zobacz także:
Pielęgnacja oczu maluszka Pielęgnacja oczu maluszka

▪ ▪ ▪

1609

10.07.2015

Oczy niemowląt są bardzo delikatne. Zagraża im nie tylko kurz, ale także dym z papierosów, czy kadzidełek. Codzienne zabiegi higieniczne są konieczne i wcale nie muszą być trudne. Należy pamiętać...

Jak zadbać o siebie po ciąży Jak zadbać o siebie po ciąży

▪ ▪ ▪

545

20.11.2019

Rozstępy, cellulit, blizny, przebarwienia czy nadmiar tkanki tłuszczowej – to tylko niektóre z możliwych niekorzystnych konsekwencji ciąży i porodu. To wspaniały czas, jednak może on skutkować...

Naturalne kosmetyki – chwilowy trend czy przyszłość kosmetologii? Naturalne kosmetyki – chwilowy trend czy przyszłość kosmetologii?

▪ ▪ ▪

1071

01.02.2017

Kosmetyki powstałe z wykorzystaniem naturalnych, nieprzetworzonych chemicznie produktów zawojowały rynek artykułów przeznaczonych do pielęgnacji, co sygnalizuje, że moda na prowadzenie zdrowego...

Kiedy dziecko nie chce chodzić do szkoły Kiedy dziecko nie chce chodzić do szkoły

▪ ▪ ▪

1741

10.10.2014

Według badań nawet co czwarte dziecko nie chce chodzić do szkoły. Przyczyn może być wiele, nie tylko przysłowiowe „paluszek i główka”. Kiedy jednak problemy nie są poważne i da się je łatwo...

Dziecko, a korzystanie z komputera Dziecko, a korzystanie z komputera

▪ ▪ ▪

2749

24.11.2014

Dzisiejszy świat jest zelektronizowany. Nie mieć komputera to jak nie korzystać z telefonu. Tak funkcjonuje świat większości dorosłych i w takich warunkach wzrastają dzieci. Internet jest przede...

Jak nosić niemowlę? Jak nosić niemowlę?

▪ ▪ ▪

1613

26.06.2015

Te małe istoty są bardzo kruche. Nie raz zastanawiamy się jak złapać maleństwo, aby nie zrobić mu krzywdy. Poznajcie kilka podstawowych zasad.

Akceptuję, nie pokazuj więcej

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.