Zgłoś pomysł lub błąd
FB
zaloguj się
utwórz konto

1184

Dodano: 22.05.2016

Jak spełniać marzenia dziecka o aktorstwie i zapewnić mu spokojne dzieciństwo?

Jak spełniać marzenia dziecka o aktorstwie i zapewnić mu spokojne dzieciństwo?

Wywiad z zapowiadającą się młodą aktorką Weroniką Wachowską.

1. Weroniko, skąd wzięła się Twoja pasja do aktorstwa?

Zawsze chciałam być na scenie, a jak już tam weszłam to trudno mnie było ściągnąć. Jak były kiedyś występy to popłakałam się rodzicom, że nie chcę oglądać, tylko chcę występować.

2. W jaki sposób udaje Ci się łączyć castingi, pracę na planie, inne Twoje pasje, spotkania z rówieśnikami i oczywiście szkołę?

Lubię się uczyć, więc nie mam z tym większych problemów. Najgorsze są zaległości w lekcjach, które się pojawiają, kiedy mam dużo dni zdjęciowych. Wtedy muszę więcej czasu spędzić nad lekcjami i nie chodzę na castingi. Mieszkam daleko od moich ulubionych koleżanek, ale mam z nimi cały czas kontakt. Spotykamy się głównie w weekendy, w ciągu tygodnia wysyłamy smsy i gadamy na Facetimie.

3. Obecnie możemy oglądać Cię w roli Dusi w miniserialu komediowym „Dwoje we troje”. Jak pracuje Ci się z kolegami i koleżankami aktorami na planie?

Lubię ich, są bardzo sympatyczni, bardzo mi pomagają i dają cenne wskazówki. Mówimy sobie po imieniu i mamy bardzo fajną relację.

4. Weronika bardzo szybko zaczęła swoją przygodę z aktorstwem. Słyszymy czasem, że zbyt szybkie wejście w świat show biznesu może mieć negatywne skutki. W jaki sposób udało się Państwu uchronić przed nimi Weronikę?

Uważnie przyglądamy się Weronice i reagujemy, kiedy jest zmęczona. Jest bardzo dojrzała, skromna i udaje jej się łączyć życie zwykłej dziewczynki z popularnością. Na tę chwilę nie widzimy żadnych negatywnych skutków.

5. Co Pani zdaniem, dało Weronice aktorstwo?

Na pewno odwagę. Obracając się w świecie dorosłych, nieznanych osób Weronika musiała stać się bardziej otwarta, kontaktowa i samodzielna. Nauczyła się godzić szkołę z obowiązkiem i przyjemnością grania. Wyrobiła też sobie nawyk odrabiania lekcji od razu po powrocie ze szkoły do domu - dopiero potem zajmuje się swoimi zainteresowaniami czy uczy się sceny na następny dzień na plan.

6. Weroniko, czy w dorosłym życiu chciałabyś pracować jako zawodowa aktorka?

Jeszcze nie wiem, mam dużo planów. Chciałabym być aktorką, bo lubię grać i trochę już to poznałam, łyżwiarką, bo lubię jeździć na łyżwach, piosenkarką, bo lubię śpiewać albo tłumaczką książek z angielskiego na polski, bo lubię angielski i uważam, że jest wiele ciekawych książek po angielsku, które jeszcze nie zostały przetłumaczone. Chciałabym też mieć własną cukiernię, bo uwielbiam piec i jeść ciasta. Myślałam jeszcze o szkółce tresowania zwierząt i na pewno jeszcze sporo mi przyjdzie do głowy.

Weronika Wachowska pierwsze kroki przed kamerą stawiała już jako 5-latka w projektach reklamowych.  Poważniejsze wyzwanie aktorskie stanęło przed nią w 2012 roku, kiedy mając 7 lat zagrała Gabrysię w serialu dla dzieci „Opowieści Kota Śpiocha”. Zagrała w dwóch serialach: „M jak Miłość” i „Ojciec Mateusz”. Obecnie możemy oglądać ją w miniserialu „Dwoje we troje”. Na dużym ekranie pojawiła się w filmie „Baby Bump” w reżyserii Kuby Czekaja, jako Serdeczna i od Serca oraz w roli epizodycznej w  filmie „11 minut” Jerzego Skolimowskiego. Gra też w teatrze, od 2015 roku występuje na deskach Teatru Polskiego w roli Glumdalklitch w spektaklu „Podróże Guliwera” w reżyserii Jarosława Kiliana, pojawia się też w spektaklu „Kordian” w Teatrze Narodowym, gdzie śpiewa w jednej ze scen.

Źródło: internet

Zobacz także:
Osiem inteligencji dziecka. Osiem inteligencji dziecka.

▪ ▪ ▪

1490

22.12.2014

Inteligencja człowieka występuje w różnych postaciach, odpowiadających głównym dziedzinom kultury. Jest to inteligencja wieloraka, która występuje u każdej osoby w różnych proporcjach. Warto...

I mama wie, co maluch je! I mama wie, co maluch je!

▪ ▪ ▪

1209

24.02.2016

Dieta dziecka musi być odpowiedni zbilansowana. Zdrowe posiłki to klucz to zdrowia: świetnej formy malucha i harmonijnego, wielokierunkowego rozwoju. Nic więc dziwnego, że specjaliści co rusz uświadamiają...

Nierozerwalna więź z dzieckiem – jak ją zbudować? Nierozerwalna więź z dzieckiem – jak ją zbudować?

▪ ▪ ▪

722

22.01.2018

Bycie rodzicem to zadanie niezwykle odpowiedzialne. Wychowanie malucha na dobrego i mądrego człowieka, który będzie potrafił prawidłowo funkcjonować w społeczeństwie, jest sztuką. Znamy sposób,...

Czy stres może wpłynąć na dziecko Czy stres może wpłynąć na dziecko

▪ ▪ ▪

1629

26.06.2014

Często się denerwujesz? Masz dużo stresujących sytuacji? Zastanów się jaki skutek może mieć stres na Twoje dziecko?

Otyłość a płodność: czy waga ma znaczenie? Otyłość a płodność: czy waga ma znaczenie?

▪ ▪ ▪

1208

06.12.2017

Otyłość uznawana jest za jedną z chorób cywilizacyjnych. Jak powszechnie wiadomo, jest ona bezpośrednią lub pośrednią przyczyna wielu schorzeń, m.in. cukrzycy, miażdżycy, chorób kręgosłupa...

Codzienne obowiązki a opieka nad dzieckiem. Codzienne obowiązki a opieka nad dzieckiem.

▪ ▪ ▪

1669

05.11.2015

Dużo młodych matek decyduje się na podjęcie tak zwanej „pracy zdalnej”, która pomaga na pogodzenie macierzyństwa z pracą zawodową. Jak w takiej sytuacji poradzić sobie ze zsynchronizowaniem...

Akceptuję, nie pokazuj więcej

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.