Zgłoś pomysł lub błąd
FB
zaloguj się
utwórz konto

1407

Dodano: 22.05.2016

Jak spełniać marzenia dziecka o aktorstwie i zapewnić mu spokojne dzieciństwo?

Jak spełniać marzenia dziecka o aktorstwie i zapewnić mu spokojne dzieciństwo?

Wywiad z zapowiadającą się młodą aktorką Weroniką Wachowską.

1. Weroniko, skąd wzięła się Twoja pasja do aktorstwa?

Zawsze chciałam być na scenie, a jak już tam weszłam to trudno mnie było ściągnąć. Jak były kiedyś występy to popłakałam się rodzicom, że nie chcę oglądać, tylko chcę występować.

2. W jaki sposób udaje Ci się łączyć castingi, pracę na planie, inne Twoje pasje, spotkania z rówieśnikami i oczywiście szkołę?

Lubię się uczyć, więc nie mam z tym większych problemów. Najgorsze są zaległości w lekcjach, które się pojawiają, kiedy mam dużo dni zdjęciowych. Wtedy muszę więcej czasu spędzić nad lekcjami i nie chodzę na castingi. Mieszkam daleko od moich ulubionych koleżanek, ale mam z nimi cały czas kontakt. Spotykamy się głównie w weekendy, w ciągu tygodnia wysyłamy smsy i gadamy na Facetimie.

3. Obecnie możemy oglądać Cię w roli Dusi w miniserialu komediowym „Dwoje we troje”. Jak pracuje Ci się z kolegami i koleżankami aktorami na planie?

Lubię ich, są bardzo sympatyczni, bardzo mi pomagają i dają cenne wskazówki. Mówimy sobie po imieniu i mamy bardzo fajną relację.

4. Weronika bardzo szybko zaczęła swoją przygodę z aktorstwem. Słyszymy czasem, że zbyt szybkie wejście w świat show biznesu może mieć negatywne skutki. W jaki sposób udało się Państwu uchronić przed nimi Weronikę?

Uważnie przyglądamy się Weronice i reagujemy, kiedy jest zmęczona. Jest bardzo dojrzała, skromna i udaje jej się łączyć życie zwykłej dziewczynki z popularnością. Na tę chwilę nie widzimy żadnych negatywnych skutków.

5. Co Pani zdaniem, dało Weronice aktorstwo?

Na pewno odwagę. Obracając się w świecie dorosłych, nieznanych osób Weronika musiała stać się bardziej otwarta, kontaktowa i samodzielna. Nauczyła się godzić szkołę z obowiązkiem i przyjemnością grania. Wyrobiła też sobie nawyk odrabiania lekcji od razu po powrocie ze szkoły do domu - dopiero potem zajmuje się swoimi zainteresowaniami czy uczy się sceny na następny dzień na plan.

6. Weroniko, czy w dorosłym życiu chciałabyś pracować jako zawodowa aktorka?

Jeszcze nie wiem, mam dużo planów. Chciałabym być aktorką, bo lubię grać i trochę już to poznałam, łyżwiarką, bo lubię jeździć na łyżwach, piosenkarką, bo lubię śpiewać albo tłumaczką książek z angielskiego na polski, bo lubię angielski i uważam, że jest wiele ciekawych książek po angielsku, które jeszcze nie zostały przetłumaczone. Chciałabym też mieć własną cukiernię, bo uwielbiam piec i jeść ciasta. Myślałam jeszcze o szkółce tresowania zwierząt i na pewno jeszcze sporo mi przyjdzie do głowy.

Weronika Wachowska pierwsze kroki przed kamerą stawiała już jako 5-latka w projektach reklamowych.  Poważniejsze wyzwanie aktorskie stanęło przed nią w 2012 roku, kiedy mając 7 lat zagrała Gabrysię w serialu dla dzieci „Opowieści Kota Śpiocha”. Zagrała w dwóch serialach: „M jak Miłość” i „Ojciec Mateusz”. Obecnie możemy oglądać ją w miniserialu „Dwoje we troje”. Na dużym ekranie pojawiła się w filmie „Baby Bump” w reżyserii Kuby Czekaja, jako Serdeczna i od Serca oraz w roli epizodycznej w  filmie „11 minut” Jerzego Skolimowskiego. Gra też w teatrze, od 2015 roku występuje na deskach Teatru Polskiego w roli Glumdalklitch w spektaklu „Podróże Guliwera” w reżyserii Jarosława Kiliana, pojawia się też w spektaklu „Kordian” w Teatrze Narodowym, gdzie śpiewa w jednej ze scen.

Źródło: internet

Zobacz także:
Sezon jesiennego kaszlu i kataru  traktujemy jako otwarty! Sezon jesiennego kaszlu i kataru traktujemy jako otwarty!

▪ ▪ ▪

1535

24.09.2014

Za oknem słońce, ale poranki bardzo chłodne. Okres, który nastał sprzyja infekcjom. Jeśli Twój maluch się przeziębił, spokojnie pomyśl, ale uważam, iż nie musisz od razu biec do lekarza. Możesz...

Pomysł na wakacje dla nastolatka - obozy windsurfingowe. Pomysł na wakacje dla nastolatka - obozy windsurfingowe.

▪ ▪ ▪

1467

12.05.2016

Do wakacji zostało już niewiele czasu. Jeśli jesteś rodzicem z pewnością zastanawiasz się, jak zorganizować wakacje dla swojego dziecka tak, aby były zarówno ciekawe, jak i pożyteczne. Dwa miesiące...

Nawyki, które wzmacniają kreatywność dziecka Nawyki, które wzmacniają kreatywność dziecka

▪ ▪ ▪

1305

08.09.2016

Kreatywność to cecha, która sprawia, że maluch szybciej się rozwija i uczy nowych rzeczy. Jej pielęgnowanie jest niezwykle istotne i w dużej mierze zależy od nastawienia najbliższego otoczenia....

Rowerowe podboje Rowerowe podboje

▪ ▪ ▪

1563

20.04.2015

Piękne pogoda, aż prosi o wyprowadzenie rowerów i krótką (albo i nie) przejażdżkę. Problem polega na tym, że nasza pociecha nie ma jeszcze dziesięciu lat. Jak zatem poradzić sobie z dylematem...

Zimą alergie nie zasypiają! Zimą alergie nie zasypiają!

▪ ▪ ▪

1514

04.12.2015

Mogłoby się wydawać, że gdy drzewa i krzewy ukryte są pod grubą warstwą białego puchu, mali alergicy mogą odetchnąć z ulgą. Niestety, nie wszyscy. Sprawdźmy, jakie zagrożenia czyhają na...

Gdzie zorganizować urodziny dla dziecka? Gdzie zorganizować urodziny dla dziecka?

▪ ▪ ▪

740

30.10.2019

Urodziny to dla wielu dzieci najważniejszy i najbardziej wyczekiwany dzień w roku. Często obchodzony nie tylko w gronie najbliższej rodziny, ale również w towarzystwie kolegów i koleżanek z przedszkola...

Akceptuję, nie pokazuj więcej

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.