Zgłoś pomysł lub błąd
FB
zaloguj się
utwórz konto

1048

Dodano: 15.04.2021

Koraliki HAMA do prasowania

Koraliki HAMA do prasowania

Koraliki HAMA do prasowania to prawdziwy hit wśród maluchów uwielbiających wykonywanie prostych, a jednocześnie efektywnych prac plastycznych. Podczas układania kolorowych elementów na podkładkach trzeba wykazać się precyzją i zręcznością, jednak efekty zaprasowanych szablonów z pewnością przykują uwagę wszystkich dookoła! Koraliki HAMA to gwarancja kreatywnej i pomysłowej zabawy!

KORALIKI DO PRASOWANIA

Koraliki do prasowania wymagają użycia odpowiednich technik. Tworzenie szablonów na podkładkach stanowi pierwszy etap pracy z koralikami HAMA. Następnym krokiem jest zaprasowanie ułożonego wzoru przez specjalny papier do prasowania – ciepło żelazka sprawia, że brzegi koralików się topią, łącząc się w jedną całość.

KORALIKI HAMA MIDI

Koraliki HAMA dzielą się na trzy rozmiary: mini, midi oraz maxi. Każdy z nich dopasowany został do innej grupy wiekowej ze względu na średnicę jednego koralika, która wynosi kolejno 2,5mm, 5mm oraz 10mm – z największymi swoją przygodę mogą zacząć już trzylatki, ze średnimi dzieci powyżej 5. roku życia, zaś z najmniejszymi powinny poradzić sobie sprytne dziesięciolatki. Najpopularniejsze są zdecydowanie koraliki HAMA MIDI, dzięki którym tworzenie fantastycznych obrazków daje ogrom świetnej zabawy i satysfakcji z powstałych dzieł! Koraliki HAMA MIDI to również najszerszy wybór kolorów i ciekawych podkładek.

KORALIKI HAMA WZORY

Inspiracją do tworzenia ciekawych szablonów są podkładki o konkretnych kształtach – wybór jest przeogromny, a maluchy mają do dyspozycji zarówno figury geometryczne, jak również zwierzątka czy kwiatuszki. Wzory do układania można czerpać również ze specjalnych książeczek z inspiracjami – „koraliki HAMA wzory” to w końcu główna myśl wszystkich miłośników tworzenia coraz to ciekawszych układanek!

KORALIKI HAMA ZESTAWY

Koraliki HAMA zestawy obejmują szeroki wybór rozmaitych propozycji zaprojektowanych w taki sposób, by zadowolić maluchy o różnych zainteresowaniach – dziewczynki będą mogły znaleźć motywy wróżek, księżniczek czy bohaterów popularnych bajek jak Kraina Lodu czy Hello Kitty. Dla chłopców nie brak propozycji z samochodami, dinozaurami oraz piratami – jesteś gotowy do wybrania najlepszych zestawów koralików HAMA?

kimland.pl

Zobacz także:
Dziecko, a korzystanie z komputera Dziecko, a korzystanie z komputera

▪ ▪ ▪

3955

24.11.2014

Dzisiejszy świat jest zelektronizowany. Nie mieć komputera to jak nie korzystać z telefonu. Tak funkcjonuje świat większości dorosłych i w takich warunkach wzrastają dzieci. Internet jest przede...

Oswajamy lęki – spróbuj napisać bajkę terapeutyczną Oswajamy lęki – spróbuj napisać bajkę terapeutyczną

▪ ▪ ▪

2205

10.12.2014

Bajki terapeutyczne mają cudowną moc – oswajają z trudnymi dla dziecka sytuacjami i pokazują jak można poradzić sobie w konkretnych sytuacjach.

Dziecko w restauracji. Jak sobie poradzić? Dziecko w restauracji. Jak sobie poradzić?

▪ ▪ ▪

1779

27.01.2016

Pierwsza wizyta dziecka w restauracji to nie lada przeżycie zarówno dla malucha, jak i świeżo upieczonych rodziców. Co zrobić, aby rodzinny wypad na obiad nie okazał się być horrorem? Jak uczyć...

Koszt wychowania dziecka w Polsce Koszt wychowania dziecka w Polsce

▪ ▪ ▪

2010

11.08.2015

Według aktualnych danych Centrum im. Adama Smitha koszt wychowania jednego dziecka w Polsce, do 19 roku życia, mieści się w przedziale od 176 tys. do 190 tys. zł, a dwójki – od 317 tys. do 350...

Woda najlepszym sposobem na ugaszenie pragnienia Woda najlepszym sposobem na ugaszenie pragnienia

▪ ▪ ▪

1480

28.07.2016

Regularne dostarczanie płynów do organizmu dziecka jest niezwykle istotne. Zanim jednak sięgniesz po lubiane przez Twoją pociechę owocowe soczki, zastanów się, czy jest to dobry pomysł.

Ojcowie na urlopy! Ojcowie na urlopy!

▪ ▪ ▪

1901

16.07.2015

Dla świeżo upieczonych rodziców nie lada udogodnieniem są wolne dni, które pozwalają spędzić jak najwięcej czasu z maluchem. Chwile tak szybko przemijają, a dzieci rosną. Stąd tak ochoczo korzystają...

Akceptuję, nie pokazuj więcej

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.