Zgłoś pomysł lub błąd
FB
zaloguj się
utwórz konto

1019

Dodano: 30.05.2016

Jaka mama, takie dziecko!

Jaka mama, takie dziecko!

Podobieństwo między mamą, a dzieckiem to prawdziwy powód do dumy. Macie identyczny uśmiech, dołeczki w policzkach i błysk w oku? To dzięki tym drobiazgom nawet z daleka widać, że jesteście ulepieni z tej samej gliny!

To, że niedaleko pada jabłko od jabłoni wie każdy. Czasem podobieństwo między rodzicem, a dzieckiem jest widoczne na pierwszy rzut oka, ale niekiedy trzeba się dokładnie przyjrzeć, żeby je zauważyć. Jednakowo dziwne pozy przybierane podczas snu, ten sam taneczny pląs, a może identyczny grymas twarzy, kiedy pada?

W ramach akcji „Jaka mama, takie dziecko” portal Zdrowe Maluchy organizuje konkurs dla mam i ich pociech. Co zrobić, żeby wziąć w nim udział? Wystarczy zrobić zdjęcie, na którym widać podobieństwo między mamą, a dzieckiem i wypełnić formularz konkursowy na www.zdrowemaluchy.pl/konkurs-fotograficzny-jaka-mama-takie-dziecko. Do wygrania zestawy ubrań dla mamy i dziecka marki Mamatu (www.mamatu.pl) i zestawy produktów ORSALIT®.

Więcej informacji na: www.zdrowemaluchy.pl.

Portal internetowy Zdrowe Maluchy powstał na potrzeby rodziców, którzy szukają informacji o tym, jak we właściwy sposób zadbać o swoją pociechę. Od dwóch lat stanowi pierwsze źródło wiedzy o zdrowiu i rozwoju dziecka.

www.zdrowemaluchy.pl

Zobacz także:
Czym się kierować podczas wyboru podstawówki? Czym się kierować podczas wyboru podstawówki?

▪ ▪ ▪

1955

17.03.2015

Wielkimi krokami zbliża się moment, w którym nasz mały aniołek staje się już dzieckiem szkolnym. Wybór szkoły podstawowej nie jest już dalekosiężnym planem a coraz pilniejszą kwestą. Większość...

Szkoła w domu Szkoła w domu

▪ ▪ ▪

898

26.09.2016

Wraz z początkiem września dla wielu dzieci rozpoczęła się szkoła. Coraz więcej z nich jednak zamiast pakować książki do plecaka, otwiera podręczniki i zostaje w domu. W ostatnim czasie popularność...

Pierwsza druga połówka Pierwsza druga połówka

▪ ▪ ▪

1546

22.03.2015

Więź z rodzeństwem to skomplikowana relacja oparta na skrajnych emocjach. Jednocześnie kochasz i nienawidzisz, a wszystko przez to, że jesteście w jakiś sposób nierozerwalnie związani.

Pokój w stylu księżniczki Pokój w stylu księżniczki

▪ ▪ ▪

1487

11.09.2015

Urządzanie pokoju dla dziewczynki to nie lada wyzwanie. Zwłaszcza, gdy cel jest jeden i dość jasno określony – córka chce się czuć jak księżniczka, a pokój ma być jej królestwem. I to dosłownie....

Orzeźwienie dla tych, którzy kochają sport! Orzeźwienie dla tych, którzy kochają sport!

▪ ▪ ▪

754

11.03.2017

Aktywność fizyczna oraz regularne treningi doskonale wpływają na nasz organizm i samopoczucie. Jednak by trening był naprawdę efektywny i bezpieczny, należy przestrzegać kilku ważnych zasad. Jedną...

Problemy z zajściem w ciążę Problemy z zajściem w ciążę

▪ ▪ ▪

1535

06.09.2015

Kiedy zacząć się martwić? Co jest normalne, a na co powinniśmy zwrócić uwagę? Skąd biorą się problemy z płodnością? Takie pytania zadają sobie pary, które starają się o dziecko.

Akceptuję, nie pokazuj więcej

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.