Zgłoś pomysł lub błąd
FB
zaloguj się
utwórz konto

1670

Dodano: 23.06.2017

Feeria barw w nowych deserkach owocowych Gerber c.d.

Feeria barw w nowych deserkach owocowych Gerber

Linia deserków w tubkach Gerber przeznaczonych dla niemowląt po 6. miesiącu powiększyła się właśnie o 3 nowe inspirujące połączenia smaków. Soczyste kolory, w które ubrano musy, przywodzą na myśl słodycz letnich owoców i wakacyjny wypoczynek, nowość sprawdzi się jednak nie tylko latem i nie tylko u najmłodszych.

… a wieczorem wielkie wyjście z głębokim fioletem eleganckiej śliwki. Gerber Gruszka, suszona śliwka to wytworna propozycja na wieczór – latem nie brak przecież eleganckich wyjść, podczas których każdy pragnie wyglądać jak najlepiej i konwersować jak najdowcipniej. Po przywdzianiu wieczorowej kreacji zakupionej specjalnie na tę okazję u znanego projektanta i przygotowaniu makijażu delikatnego, ale podkreślającego wszystkie atuty, którymi hojnie obdarowała nas natura, często na zjedzenie jakiegokolwiek posiłku nie ma już czasu, bo przecież taksówka czeka – co wtedy? Wystarczy wybiegając z domu chwycić w locie owocowy deserek, by w drodze na wielkie przyjęcie szybko zaspokoić głód, który, pozostawiony sam sobie, utrudniałby przeżywanie w pełni radości wyjątkowego wieczoru. Elegancka tubka doskonale skomponuje się zarówno z ciasno upiętym kokiem jak i nieśmiałymi, spływającymi nieujarzmioną kaskadą falami. Nowy owocowy mus to także ostatnia deska ratunku podczas przyjemnie przedłużających się romantycznych spacerów w ciepłe letnie noce oraz długich rozmów z przyjaciółmi – nie może zabraknąć go w związku z tym w żadnej z miliona torebek, które skrywa każda damska szafa. Smak nowego musu docenią z pewnością także stateczni domatorzy, którzy schyłek każdych wakacji podczas studiów spędzali u dziadków na wsi, rozkoszując się rozkosznym miąższem pierwszych dojrzałych gruszek i zrywali z drzewa w sadzie przeznaczone na susz śliwki, opychając się nimi do granic możliwości.

3 nowe deserki to brakujący element smakowitej układanki od Gerber, która bez nich dotychczas pozwalała na niezapomniane, jednak w pewien sposób niepełne doznania. Teraz, uzupełniona o nowe smakowe nuty rodzina Gerber chce spędzić z Polakami ostatnie leniwe wiosenne dni, elektryzujące lato, a później towarzyszyć im w czasie złotej jesieni i mroźnej zimy w oczekiwaniu na kolejne lato.

Ważne informacje dla matek: Karmienie piersią jest najlepszym sposobem żywienia niemowlęcia, gdyż mleko matki zapewnia idealnie zbilansowaną dietę, chroni przed chorobami oraz dostarcza wielu innych korzyści, zarówno dla dziecka, jak i mamy. Przed podjęciem decyzji dotyczącej karmienia malucha porozmawiaj z lekarzem lub położną. Wskazówki specjalistów pomogą Ci odpowiednio przygotować się do karmienia piersią oraz utrzymać laktację. Jeśli zdecydujesz się karmić piersią, zadbaj, by Twoja dieta była zdrowa i prawidłowo zbilansowana. Mleko modyfikowane zostało stworzone by zastąpić mleko matki w sytuacji, kiedy zdecyduje ona o zaprzestaniu karmienia piersią, bądź z jakichś przyczyn karmienie piersią nie jest możliwe. Pamiętaj, że decyzja o zaprzestaniu karmienia piersią lub wprowadzeniu częściowego dokarmiania butelką ograniczy ilość wytwarzanego pokarmu. Jeśli z jakichkolwiek powodów zdecydujesz o zaprzestaniu karmienia piersią, pamiętaj, że taką decyzję trudno odwrócić. Zanim zaczniesz używać mleko modyfikowane, pomyśl o konsekwencjach socjalnych i finansowych. Przez wzgląd na zdrowie swojego dziecka, zawsze przestrzegaj zamieszczonych na etykiecie wskazówek producenta dotyczących przygotowania, podawania i przechowywania mleka modyfikowanego.

Ewelina Bancerz-Poźniak
Specjalista ds. Rozwoju Komunikacji Marek

1 2
Zobacz także:
Zdjęcia z USG - najlepsza pamiątka po ciąży Zdjęcia z USG - najlepsza pamiątka po ciąży

▪ ▪ ▪

1575

17.11.2020

Ciąża to bardzo wyjątkowy stan, który budzi często skrajne emocje. Szczęście, strach, euforia – to właśnie takie uczucia targają kobietą przed porodem.

Co powinno się znaleźć w idealnej wyprawce dla niemowlaka? Co powinno się znaleźć w idealnej wyprawce dla niemowlaka?

▪ ▪ ▪

1818

19.03.2017

Pojawienie się w domu nowego człowieka jest ogromną zmianą dla każdego z domowników. Każda mama chce się do tego momentu przygotować jak najlepiej. Od miesięcy trwają zakupy łóżeczka, wózka,...

Szkolne gnębienie Szkolne gnębienie

▪ ▪ ▪

2407

08.12.2014

Gdy dziecko jest gnębione przez swoich rówieśników, jest to bardzo poważny problem. Nie można dziecka pozostawiać z tym samego, bo może nie znaleźć w sobie wystarczająco dużo siły. Nierozwiązane...

Zadbaj o dobre geny swojego dziecka! Zaopatrz się w wartościowe preparaty z choliną! Zadbaj o dobre geny swojego dziecka! Zaopatrz się w wartościowe preparaty z choliną!

▪ ▪ ▪

1864

18.02.2018

Coraz częściej eksperci polecają kobietom w okresie starania się o dziecko oraz podczas ciąży preparaty z choliną. Dlaczego? Wyjaśniamy powody.

Baby blues Baby blues

▪ ▪ ▪

3065

26.03.2015

Około 50-80% młodych matek pada ofiarą Baby blues. Smutek poporodowy często jest mylony z depresją poporodową, której objawy są znacznie silniejsze i wymagają leczenia farmakologicznego i psychologicznego....

Jak rozmawiać z dziećmi o pieniądzach – 4 strategie Jak rozmawiać z dziećmi o pieniądzach – 4 strategie

▪ ▪ ▪

1815

03.04.2017

Twoje konto osobiste przedstawia opłakany stan, święta za pasem, a Twoje dziecko marzy o wakacyjnym wyjeździe i nowym gadżecie elektronicznym? Nie panikuj. Podpowiadamy, jak rozmawiać z najmłodszymi...

Akceptuję, nie pokazuj więcej

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.