Zgłoś pomysł lub błąd
FB
zaloguj się
utwórz konto

2337

Dodano: 03.05.2015

Przydatne gadżety dla każdej młodej mamy c.d.

Przydatne gadżety dla każdej młodej mamy

Opieka nad dzieckiem nie jest prostym zadaniem, trzeba mieć oczy na około głowy, wykonywać przynajmniej trzy rzeczy na raz i, i tak zawsze zabraknie nam czasu. Czas na sen jest zdecydowanie luksusem, który należy na jakiś czas ograniczyć. Mamy dla Was kilka ciekawych gadżetów, które ułatwią wam adaptacje do nowej roli i pozwolą ukraść odrobinę odpoczynku.

Adapter do butelek i kartoników – soki w butelkach i kartonikach dzięki adapterowi nie budzą już w Tobie odruchu sięgania po chusteczki i świeże ubranka. Przykręcony do butelki smoczek pozwala dziecku swobodnie pić wodę, bez potrzeby przelewania jej do innego naczynia.

Elektroniczna niania – urządzenie ułatwiające opiekę nad niemowlakiem, opiera się przekazywaniu z jednego urządzenia do drugiego, obrazu lub dźwięku z pokoju dziecięcego. Wielkość funkcji zależna jest od ceny. Niektóre nianie przekazują jedynie dźwięk lub obraz. Inne posiadają również możliwość komunikacji, włączenia muzyki itp. Jest to bardzo przydatny gadżet jeżeli posiadacie duży dom. Wówczas gdy dziecko śpi, możesz udać się gdzieś indziej. Niania poinformuje Cię o płaczu lub przebudzeniu dziecka.

Tasiemka do smoczka – niewielki gadżet dzięki któremu smoczek nie będzie tak często lądował na ziemi. Z jednej strony przyczepiamy ją do smoczka, z drogiej do dziecięcego ubranka. Takie zabezpieczenie ograniczy ciągłe schylanie się po wyrzucony przedmiot i czyszczenie go.

Smoczek z aplikatorem leków – nie jest tajemnicą że dzieci niechętnie przyjmują leki. Wyjściem z tej często nieprzyjemnej sytuacji jest ten wyjątkowy smoczek. Dziecko może samo ssąc, powoli pobierać lek, lub dzięki wbudowanej strzykawce zaaplikujecie je jednorazowo.

Redakcja portalu AchTeDzieciaki.pl
Paulina Józefowicz

1 2 3
Zobacz także:
Jak dobrze rozpocząć pierwszą klasę? Jak dobrze rozpocząć pierwszą klasę?

▪ ▪ ▪

1260

08.10.2014

Stres jest na pewno duży. Częściej jednak ze strony rodziców. Dzieciom jakoś łatwiej jest rozpoczynać nowe. Co zrobić, żeby ułatwić pierwszoklasistom dobry start? Jak opanować własne podenerwowanie...

Co robić gdy wiosna za oknem? Co robić gdy wiosna za oknem?

▪ ▪ ▪

2003

18.03.2015

Za oknem wiosna, a w domu nadal zimowy klimat zabawy. Słonce zachęca do wyjścia na dwór, warto zatem skorzystać z tego zaproszenia. Świeże powietrze nie tylko pozytywnie wpłynie na wasze samopoczucie,...

Nowoczesne technologie sprzymierzeńcem wspomagającym rozwój widzenia” Nowoczesne technologie sprzymierzeńcem wspomagającym rozwój widzenia”

▪ ▪ ▪

1566

26.08.2015

24 września 2015 roku w Katowicach w Oku Miasta o godzinie 16:30 rozpocznie się konferencja pod tytułem „Nowoczesne technologie sprzymierzeńcem wspomagającym rozwój widzenia”.

Osiem inteligencji dziecka. Osiem inteligencji dziecka.

▪ ▪ ▪

1500

22.12.2014

Inteligencja człowieka występuje w różnych postaciach, odpowiadających głównym dziedzinom kultury. Jest to inteligencja wieloraka, która występuje u każdej osoby w różnych proporcjach. Warto...

Powrót do szkoły z nową odsłoną wody Żywiec Zdrój! Powrót do szkoły z nową odsłoną wody Żywiec Zdrój!

▪ ▪ ▪

1651

06.09.2016

Rodzice wiedzą, że picie wody jest zdrowe. Jednak często dzieci za nią nie przepadają, bo nie jest dla nich tak atrakcyjna, jak to co kolorowe i słodkie.

Joga dla najmłodszych Joga dla najmłodszych

▪ ▪ ▪

1479

18.03.2015

Obecność zajęć z jogi w ofercie dydaktycznej polskich szkół przestaje zaskakiwać, a coraz częściej budzi zainteresowanie wśród rodziców chcących przekonać swoje dzieci do nowych form aktywności....

Akceptuję, nie pokazuj więcej

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.