Zgłoś pomysł lub błąd
FB
zaloguj się
utwórz konto

1817

Dodano: 24.01.2017

NAN OPTIPRO® Plus 2 wyróżnione w plebiscycie „Złoty Brzuszek” c.d.

NAN OPTIPRO® Plus 2 wyróżnione w plebiscycie „Złoty Brzuszek”

12 grudnia w warszawskim hotelu Belotto miała miejsce gala podsumowująca plebiscyt „Złoty Brzuszek 2016”. Wśród wyróżnionych przez rodziców produktów znalazło się mleko następne NAN OPTIPRO® Plus 2.

NAN OPTIPRO® Plus 2 jest częścią portfolio mlek modyfikowanych wyróżniających się obecnością wysokiej jakości białka OPTIPRO® w możliwie niskiej ilości. W jej skład wchodzą także mleko następne NAN OPTIPRO® 2 oraz NAN OPTIPRO® H.A. 2. Białko OPTIPRO® powstało w laboratoriach Nestlé w wyniku wieloletnich badań nad mlekiem mamy, które dla specjalistów firmy stanowi niedościgniony wzorzec. NAN OPTIPRO® Plus 2 stworzone zostało w celu dostarczenia niemowlętom, które nie są już karmione piersią, wszystkich składników pokarmowych niezbędnych do optymalnego rozwoju psycho-fizycznego, w tym witamin i składników mineralnych oraz wielonienasyconych kwasów tłuszczowych, m.in. kwasu alfa-linolenowego (ALA). Mleko następne NAN OPTIPRO® Plus 2 zawiera aktywne kultury bakterii Lactobacillus reuterii, takie jak w mleku mamy oraz błonnik FOS/GOS. W skład produktu wchodzą również immunoskładniki (żelazo*, cynk*, witamina A* i C*) uczestniczące w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego dziecka. Wyróżnienie w plebiscycie „Złoty Brzuszek 2016” to nie pierwszy w tym roku powód do dumy dla twórców mlek modyfikowanych z białkiem OPTIPRO®. Mleko następne NAN PRO 2 z L. reuterii (teraz dostępne już pod nazwą NAN OPTIPRO® Plus 2) w maju otrzymało tytuł „Hit Mamo to Ja”.

Więcej informacji na temat mlek następnych z linii znaleźć można na stronie Zdrowy Start w Przyszłość.

Ewelina Bancerz-Poźniak
Specjalista ds. Rozwoju Komunikacji Marek
Nestlé Nutrition

1 2
Zobacz także:
Kurczak korzenny na Boże Narodzenie z mandarynkami Kurczak korzenny na Boże Narodzenie z mandarynkami

▪ ▪ ▪

1151

14.12.2015

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, również ze względu na kulinarne tradycje. Niepowtarzalne smaki, na które czekamy przez cały rok i kuszące aromaty wypełniające...

Kąpiel noworodka nie musi być trudna Kąpiel noworodka nie musi być trudna

▪ ▪ ▪

1459

08.11.2015

Pierwsza kąpiel noworodka budzi wiele obaw. Kolejne wcale nie są dla młodych rodziców łatwiejsze. Czy jest się czego bać?

Pozytywne strony dysleksji Pozytywne strony dysleksji

▪ ▪ ▪

2015

24.09.2016

Dysleksja to trudności w nauce czytania i pisania przy stosowaniu standardowych metod nauczania w sprzyjających warunkach. Uczniowie, którzy posiadają opinię orzekającą to zaburzenie, często czują...

Przepis na udane zakupy z dzieckiem Przepis na udane zakupy z dzieckiem

▪ ▪ ▪

1694

20.05.2015

Im dziecko jest starsze – tym rosną jego potrzeby konsumpcyjne. Nie wystarcza już zakup niemowlęcych ubranek dla wciąż rosnącego malucha, wyposażenie lodówki w produkty dla danej grupy wiekowej...

Poród, a karmienie piersią Poród, a karmienie piersią

▪ ▪ ▪

1718

12.06.2014

Karmienie piersią najwspanialsza więź matki z dzieckiem. Nosisz swoje maleństwo pod sercem i gdy tylko się urodzi pragniesz mu dać wszystko co najlepsze....także pokarm.

Cykl EDUKACJA: Kalendarium egzaminów maturalnych Cykl EDUKACJA: Kalendarium egzaminów maturalnych

▪ ▪ ▪

1322

03.10.2015

Twoja pociecha przystępuje w 2016 roku do egzaminu dojrzałości? Już dziś zapoznaj się z harmonogramem matur i poznaj pozostałe ważne daty związane z ukończeniem szkoły średniej.

Akceptuję, nie pokazuj więcej

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.